Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Gaidāma vērienīga nakts diskotēka Iecavas estrādē

16.08.2019 0

Vasaras izskaņā, 31. augustā, pulksten 21.30 Iecavas parka estrādē gaidāma vērienīga nakts diskotēka “Back to the Iecava!” jeb “Atgriežamies Iecavā!”. Uz jaudīgu skaņas un vizuālo efektu piepildītas skatuves kāps septiņi dīdžeji un to apvienības, kuri savu muzikālo ceļu sākuši tieši Iecavā.

Gaidāma vērienīga nakts diskotēka Iecavas estrādē

“Šāda ideja – uzrunāt un vienā pasākumā apvienot bijušos un esošos dīdžejus no Iecavas, ir bijusi jau sen. Esmu pārliecināts, ka jebkurš pasākuma apmeklētājs spēs saklausīt sev patīkamus deju ritmus, jo dīdžeji, kas piedalīsies diskotēkā, pārstāv trīs, ja ne pat četras, dažādas paaudzes. Tas būs muzikāls lidojums cauri dažādu gadu diskotēkām un mūzikas topu virsotnēm!” stāsta pasākuma idejas iniciators Eduards Cers.

Uz Iecavas estrādes skatuves atgriezīsies savulaik plašas publikas iecienīti dīdžeji, kuri vairs aktīvi nenodarbojas ar diskotēku spēlēšanu: Dj Bruno, Cj Parker un Dj Laso. Tāpat arī joprojām aktīvi spēlējošie: viens no iecavnieku iecienītākajiem dīdžejiem Ivars, mūzikas producents un dīdžejs Woltez, korporatīvo pasākumu un klubu dīdžejs ARKA un mūzikas festivāla “Summer Sound 2019” dalībnieki Funky Gang DJ set.

“Tā ir unikāla iespēja apmeklēt pasākumu, kurā ar savu muzikālo setu uzstāsies ne tikai dīdžeji, kas joprojām aktīvi darbojas izklaides industrijā, bet arī jau savas aktīvās darba gaitas beigušie mākslinieki. Ņemot vērā, ka nakts ir tik gara, cik tā ir, tad katram dīdžejam vai dīdžeju apvienībai būs atvēlētas aptuveni 50 minūtes. Lai nenokavētu nevienu no dīdžeju setiem un gūtu maksimāli dažādu mūzikas pieredzi, iesakām ierasties uz pasākumu līdz ar tā sākumu plkst. 21.30,” mudina pasākuma producents, grupas Funky Gang dalībnieks Eduards.

Par idejas realizāciju paldies jāsaka Iecavas kultūras nama darbiniekiem, kuru neizsīkstošā enerģija un jaunu ideju īstenošana sniedz iespēju radīt pasākumu, piemērotu ne tikai visām paaudzēm, bet arī dažādas mūzikas cienītājiem. Un, protams, paldies dīdžejiem, kuri ir gatavi atgriezties uz Iecavas skatuves, lai iepriecinātu draugus, paziņas, citus iecavniekus un ciema viesus.

Lapas informācija atjaunota:    16.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…