Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Būs iespēja satikt Guntaru Raču

19.09.2019 0

Dziesmu autors un dzejnieks Guntars Račs kopā ar citiem mūziķiem Iecavas kultūras namā viesosies jau nākamajā otrdienā, 24.septembrī, plkst. 19.00!

Būs iespēja satikt Guntaru Raču

Šī gada 22. augustā nāca klajā jauna Guntara Rača dzejoļu grāmata un akustiskās mūzikas albums “Mīlestība ir”. Lai iepazīstinātu savus lasītājus un klausītājus ar šo programmu, autors sagatavojis īpašu muzikāli literāru programmu, kura katrā uzstāšanās reizē ir nedaudz atšķirīga, jo mainās gan repertuārs, gan koncerta dalībnieki.

Autorvakarā Iecavas kultūras namā piedalīsies grupas “Saldās sejas” un “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass). Īpašie viesi - dziedātāja Katrīna Bindere un/vai arī vēl pavisam jauniņā dziedātāja Kristena Cīrule, kā arī iespējams vēl kādi, iepriekš neizziņoti viesi.

Programmā dzirdēsiet dziesmas no jaunajai grāmatai “Mīlestība ir” pievienotā akustiskā albuma, kurā iekļautas Raimonda Paula, Tomasa Kleina, Ainara Virgas, Kārļa Lāča, Zigfrīda Muktupāvela un paša Guntara dziesmas ar Rača vārdiem. Dzirdēsiet aizraujošus stāstus un dzejas lasījumus no grāmatas “Mīlestība ir”, kā arī dzejoļus no populārās grāmatas “365”. Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grāmatas un saņemt autora autogrāfus, kopīgi nofotografēties un aprunāties.

Lapas informācija atjaunota:    19.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
11 aug
#teirdarbs Informācija par aktuālajām pašvaldības iestāžu vakancēm - https://t.co/wQFfW4dUCH https://t.co/QwxQkMDUh4