Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēdzies lasīšanas veicināšanas projekts «Jauniešu / vecāku žūrija 2019»

06.01.2020 0

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā projekts realizēts jau devīto gadu. Paldies visiem atsaucīgajiem ekspertiem par interesantajiem viedokļiem, ierosinājumiem un projekta novērtējumu. Šoreiz jauniešu un vecāku žūrijas grupās kopā piedalījās 35 mūsu bibliotēkas lasītāji.

Noslēdzies lasīšanas veicināšanas projekts «Jauniešu / vecāku žūrija 2019»
FOTO: Anta Kļaveniece

Visi eksperti kā dāvanu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizatoriem saņēma skaistus atslēgu piekariņus grāmatas formā ar žūrijas logo. Sirsnīgs paldies Iecavas novada pašvaldības administrācijai par ikgadējo finansiālo atbalstu grāmatu kolekcijas iegādei un atbalstu noslēguma pasākumam - Ziemassvētku koncertam. Šoreiz žūrijas eksperti saņēma ielūgumus uz koncertu «Maigs ziemas pieskāriens».

Grāmatu vērtējums Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā:

15+ Jauniešu  grupā:

1.vieta – «Mūsu spožās dienas» Dženifera Nivena

2.vieta – «Viss, itin viss» Nikola Jūna

3. vieta – «Zirrenis» Sīmons van der Hērts

Pieaugušo grupā:

  1. vieta – «Skolotāji» Andris Akmentiņš
  2. vieta – «Zivs kokā» Linda Malelija Hanta
  3.  vieta – «Vientulības gals» Benedikts Velss

 

Liels prieks un ļoti vērtīgs notikums, noslēdzoties žūrijas darbam, mūsu lasītājiem decembra beigās bija tikšanās ar atraktīvo romāna «Skolotāji» autoru Andri Akmentiņu (attēlā). Šis darbs bija iekļauts 2019. gada vecāku žūrijas grāmatu kolekcijā, un tam mūsu lasītāji pārliecinoši piešķīra 1. vietu. Pats autors par to bija patīkami pārsteigts un tikšanās laikā pastāstīja, kā un kāpēc šī grāmata tapusi. Klātesošie atzina, ka arī šis pasākums esot bijis ļoti vērtīgs un izzinošs.

Iespēja tikties ar rakstnieku bija, pateicoties projektas «Tikšanās ar grāmatu sērijas «Mēs. Latvija XX gadsimts» autoriem». Šis ir bibliotēkas īstenots projekts, kuru atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Iecavas novada pašvaldība.

Paldies visiem par sadarbību, un uz tikšanos 2020. gada sezonā, kad atkal aicināsim un gaidīsim arī jaunus dalībniekus!

Jolanta Ignate
bibliotēkas vadītāja p.i.
Lapas informācija atjaunota:    07.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
21.martā Rīgas reģiona ģimeņu atbalsta centrs "Dūja" uzsāks topošo audžuģimeņu un adoptētāju apmācības.… https://t.co/M2eNHPEFr4