Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iegūst 1.vietu vokālistu konkursā Lietuvā

07.01.2020 0

Jaunā gada sākumā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās starptautisks vokālistu konkurss «Christmas talent league 2020». Konkursā piedalījās jaunieši no Gruzijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Latvijas, Lietuvas un citām valstīm un savā starpā sacentās dažādās vecuma grupās.

Iegūst 1.vietu vokālistu konkursā Lietuvā

No Latvijas konkursā piedalījās Iecavas kultūras nama grupas «Carnelian» dalībniece Patrīcija Spale. Iecavniece savā vecuma grupā (13-16 gadi) 58 dalībnieku konkurencē izcīnīja godalgoto 1. vietu.

Soliste konkursos piedalās jau no mazotnes. «Pateicoties vecāku atbalstam, man ir iespēja piedalīties dažādos vokālistu konkursos ne vien Latvijā, bet arī ārzemēs. Konkursos piedalos, lai pārbaudītu savas spējas un gūtu jaunu pieredzi. Braucieni uz ārzemēm dod iespēju iepazīt citas kultūras, satikt un iepazīt sev līdzīgus jauniešus.

Šajā konkursā piedalījos jau otro reizi. Pirmajā reizē dalība nebija tik veiksmīga, jo nokavēju savu uzstāšanos. Tomēr ieguldītais darbs ļāva veiksmīgi piedalīties konkursā šogad un iegūt 1.vietu savā vecuma grupā,» savā pieredzē par dalību starptautiskos konkursos dalās Patrīcija.

Agate Mediņa
Iecavas kultūras nama ārējo sakaru koordinatore
Lapas informācija atjaunota:    07.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
03 apr
Jaunākajās "Iecavas Ziņās" lasi... 📰 https://t.co/9D9fOIZFEJ