Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Tapis jauns mūzikas projekts - Signia

09.01.2020 0

Dziedātāja Signija Taraņenko ar skatuves vārdu SIGNIA aizvadītā gada nogalē pārsteidza ar «Muzikālo Adventes kalendāru», publicējot 24 Ziemassvētku dziesmu kaverversijas savā YouTube kanālā. 8.janvārī prezentēta iecavnieces pirmā oriģināldziesma «Where Are You».

Tapis jauns mūzikas projekts - Signia
FOTO: publicitātes foto

Jaunā dziedātāja pāris dienas nedēļā strādā aptiekā par farmaceita asistentu, taču pārējo laiku velta dziedāšanai, informē SIGNIA MUSIC komanda. Signija aktīvi darbojas grupā «Carnelian» un dzied bekvokālu Atim Auzānam. Piedalās dažādos muzikālos projektos un labdarības pasākumos sadarbībā ar Pipars.lv un Palīdzēsim.lv. Iepriekš viņa dziedājusi bekvokālu arī Aivo Oskim, Andrim Baltacim un draisku joku un dziesmu izrādē «Nerātnā vasaras nakts».

Par jauno dziesmu Signija saka šādi: «Sarakstīju šo dziesmu pirms diviem gadiem, un toreiz man jautāja, par ko tā ir. Es atbildēju, ka tā noteikti nav par mani. Ir pagājis laiks, apstākļi un notikumi ir krietni mainījuši manu dzīvi, un tagad es šo dziesmu varu asociēt ar sevi un beidzot nodziedāt patiesi no sirds.»

Dziesma ir par mīlestību, kuru gaidām, meklējam un, ja paveicas, atrodam. Ja nepaveicas - turpinām gaidīt un meklēt «to īsto». Par sapņiem, kurus katrs gribam piepildīt, grūtībās padodamies un, satiekot īstos cilvēkus, atkal noticam tiem no jauna. Dziesma ir par tiem, kuri meklē. Arī par tevi. Lai ko tu meklētu - mīlestību, laimi, iedvesmu vai sevi -, šis ir stāsts par to, kā nepadoties.

Vārdu un mūzikas autore ir pati Signija Taraņenko. Ieraksta producēšanas darbā punktus uz «i» salicis Kaspars Ansons, taču pie tā strādājuši producenti Artūrs Palkevičs un Gaitis Lazdāns. Dziesmas video - Ēriks Saksons. Tērpu dizains - Ilze Kaša.

Dziesmas video - šeit.

Jaunajam mūzikas projektam var sekot līdzi sociālajos medijos Instagram un Facebook.

Lapas informācija atjaunota:    09.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
03 apr
Aicinām pievienoties kādam no trīs (vai arī visiem) Endomondo lietotāja «Krājam km Iecavā» veidotajiem izaicinājumi… https://t.co/xiXyVOXqoM