Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Biļetes nopērkamas kultūras namā un ''Biļešu paradīzē''

10.01.2020 0

Iepazīšanās komēdija ar trillera elementiem “Viņi melo labāk” Iecavas kultūras namā tiks izrādīta 13.februārī plkst.19.00.

Biļetes nopērkamas kultūras namā un ''Biļešu paradīzē''

“Pannas Teātris” piedāvā iepazīšanās komēdiju, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzama.

Izrādes režisors - Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas. Tu vari būt džeks, uz kuru smuki zaķi neskatās, un džeks, kura priekšā smuki zaķi izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš tu gribi būt!

Tu nevienam nepatīc, vai patīc tikai tiem, kuri tev nepatīk?

Marš uz tinderi!

Vispirms tev vajag smuku bildi. Kādu bildi vajag? Ar labi redzamu seju un obligāti jāsmaida. Sieviete grib prieku. Smaids ir prieks. Tu smaidi – tu esi prieks.Viss! Viņai tevi vajag!

Bet viņas grib zināt ko vairāk. Kas tu esi un ko tu dari… Viņas grib zināt to, ka tu glāb lietus mežus, ka tev normas robežās patīk bērni, ka tu Ziemassvētkos zupas virtuvē baro nabadzīgos, ka tev ir sava firma, kas pelna septiņciparu skaitļus, ka tu esi vegāns, jo dzīvnieki nav, lai ēstu, bet gan, lai tos glaudītu.

Nobildējies pie plakāta ar palmu aizmugurē. Uzraksti – es Taizemē. Pēc pāris sekundēm to jau būs redzējuši kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. Ja to visu tu esi izdarījis, ir jāsāk saruna!

-Čau! –

Cik daudz cilvēku melo plašajā interneta mudžeklī! Jautājums tikai – kurš melo labāk?

Lapas informācija atjaunota:    10.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
03 apr
Aicinām pievienoties kādam no trīs (vai arī visiem) Endomondo lietotāja «Krājam km Iecavā» veidotajiem izaicinājumi… https://t.co/xiXyVOXqoM