Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Bibliotēkā būs apskatāma jauna gleznu izstāde

02.03.2020 0

No 6. marta līdz 6. aprīlim Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā būs apskatāma iecavnieces Lienītes Ludriķes gleznu izstāde „Pārejas”.

 

Bibliotēkā būs apskatāma jauna gleznu izstāde

Izstādē apkopoti  darbi, kas tapuši laika posmā no 2017. līdz 2020. gadam – ainavas, jūra, ziedi, cilvēki.

Gleznošana, zīmēšana, dažādas radošās nodarbes ir neatņemama Lienītes ikdienas sastāvdaļa. Nopietnāk savam vaļaspriekam autore pievērsusies pirms pāris gadiem, kad radās iespēja to darīt profesionālas pasniedzējas Intas Paulsones vadībā biedrības ‘’RaDam’’ rīkotajās  gleznošanas nodarbībās.
Visbiežāk gleznas topot tieši naktīs. Arī tas turpina izvēlētā nosaukuma – “Pārejas” – motīvus. Gleznās mainās dažādi gadalaiki, toņi un gaismēnas, no pumpuriem plaukst ziedi, un noķertā iedvesma pāriet redzama uz audekla.

Domājot par nākotnes plāniem, autorei galvenais ir izkopt savu meistarību. Lai arī iemīļotākais žanrs Lienītei ir ainavas, tomēr katrs tapušais darbs ir tuvs – tajos ieguldīts milzīgs laiks, tuvojoties detaļu precizitātei un toņu izsmalcinātībai.
 

Jolanta Ignate
Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītāja pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    27.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 apr
Ārkārtējās situācijas laikā pašvaldība piegādās pārtikas pakas maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem… https://t.co/FL2HPHwjiF