Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Deju kolektīvam «Kamenes» sākusies jauna sezona

18.09.2020 0

Lai arī turpmāk koncertos priecētu ne tikai deju solis, bet arī skatuviskais tēls, tad šī gada pavasarī projektu konkursam «Iedzīvotāji veido savu vidi» tika iesniegts projekts «KAMENES DEJO UN DARA», kurš guva  pašvaldības finansiālu atbalstu.

Tā nu uzsākās darbs pie jaunu blūžu un svārku darināšanas. Lai gan pavasaris neļāva aktīvi rosīties, tomēr darbs pie tērpu darināšanas turpinās, lai oktobrī jau priecētu gan dejotājas, gan skatītājus.

Arī šajā sezona aicinām savā pulkā jaunas dalībnieces, jo kopā ne tikai dejojam, bet arī svinam svētkus. Esam dejojušas vairākos Latvijas novados, tā dažādojot savu ikdienu un darot to košāku un interesantāku.

Piedaloties projektā, vēlamies iedrošināt arī citus. Mēs vēlamies apliecināt, ka arī seniori var būt aktīvi, darbīgi un iedvesmot citus. Nodarbības ārpus mājas un aizņemtība rada dzīvesprieku un palīdz saglabāt aktivitāti arī pēc darba gaitu beigšanas. 

Velta Gridjuško
Senioru deju kolektīva «Kamenes» dalībniece
Lapas informācija atjaunota:    18.09.2020
TWITTER
Iecavas novads
23 okt
‼️Apstiprināti jauni DzKS ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi! No 1.decembra ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs… https://t.co/EcxIXWWbWE