Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Nosvinēta jaunās grāmatas izdošana

28.09.2020 0

Izdevniecība «Latvijas Mediji» septembrī laidusi klajā jaunās rakstnieces Andras Rušmanes-Vējas grāmatu «Ar kastani kabatā». Grāmata ir konkursa «Vakara romāns» laureāte.

Nosvinēta jaunās grāmatas izdošana
FOTO: Jolanta Ignate

Kopumā šī ir Andras trešā grāmata, kas iznākusi «Vakara romāna» sērijā. Kā atklāja autore, sagatavošanā ir turpinājums lasītāju iemīļotajam romānam «Vienpatnieki», tas iznāks 2021. gada rudenī.

«Ar kastani kabatā» atvēršana tradicionāli tika rīkota Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā. 23. septembra novakarē pasākums norisinājās sirsnīgā un omulīgā gaisotnē. Autore stāstīja par grāmatas tapšanu un to, kā dzīve viņu aizvedusi līdz rakstīšanai.

Runa un fragmentu lasījumi aizrāva klātesošos, laiks paskrēja nemanot, un bija sajūta, ka gribas klausīties atraktīvajā stāstījumā vēl. Pasākumu muzikāli kuplināja Guntas Rušmanes akordeona spēle. Klausītājus īpaši aizkustināja dziesmas «Vālodzīte» melodija.

Pēc oficiālās sadaļas cienastam galdā tika likts kliņģeris, un sarunas turpinājās brīvā gaisotnē pie kafijas tases. Bija arī iespēja iegādāties jauno grāmatu ar autores autogrāfu, ko apmeklētāji labprāt izmantoja.

«Tā kā rakstīšana visu laiku notiek pie datora pilnīgā vienatnē, tad ir patīkami reizēm šādi sanākt kopā un satikties ar lasītājiem, lai atrādītu savu veikumu, uzklausītu atsauksmes un vienkārši kopā nosvinētu. Šādas tikšanās dod iedvesmu un sparu ķerties pie jauniem darbiem,» prieku pauda autore.

Ar nepacietību gaidīsim nākamā gada rudeni, romāna «Vienpatnieki» turpinājumu un iespēju atkal satikt rakstnieci.

Jolanta Ignate
Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītāja pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    28.09.2020
TWITTER
Iecavas novads
28 okt
⭐️Lai iemirdzas jaunas zvaigznes! Konkurss jauniešiem «Iecavas novada Gada jaunietis» atgriežas. ⭐️Vairāk lasi… https://t.co/Hy2ykAKWOm