Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Palepojies ar savu dekoru!

23.11.2020 0

Strauji tuvojas Adventa laiks, un arī šogad sadarbībā ar biedrību «RaDam» rīkojam Adventa vainagu un Ziemassvētku dekoru izstādi, kurā aicinām piedalīties ikvienu!
 

Ierobežojumu dēļ izstāde būs citāda, jo nebūs apskatāma klātienē - bibliotēkas telpās, bet gan attālināti - fotogrāfiju izstādes veidā sociālajos medijos.

 

Kas jādara, lai piedalītos?

* Izveido savu īpašo Adventa vainagu vai Ziemassvētku dekoru. 

* To nofotografē. Nepieciešamas 2 fotogrāfijas:

  1. Tikai darbiņš, kuru publicēsim virtuālajā vainagu un dekoru fotogrāfiju izstādē. Foto jābūt kvalitatīvam, jo tas piedalīsies balsošanā.
  2. Vainags vai dekors kopā ar autoru. Netiks publicēts - nepieciešams, lai viss noritētu godīgi.

* Līdz 7. decembrim nosūti abas fotogrāfijas, vārdu, uzvārdu un telefona numuru e-pastā: biblioteka@iecava.lv vai uz bibliotēkas mobilo nr.  WhatsApp aplikācijā 25660092.

 

* 8. decembrī fotogrāfiju izstāde tiks publicēta Facebook saitēs https://www.facebook.com/iecavasbiblioteka  un https://www.facebook.com/BiedribaRaDam - sāksies balsošana.

* Balsot varēs divas nedēļas - līdz 21. decembrim.

* Uzvarētāju paziņošana - 22. decembrī. Ar katru sazināsimies arī individuāli.


Noteikti piedalies! Kā vienmēr būs vērtīgas pārsteiguma balvas no biedrības «RaDam» meitenēm Gitas un Gintas, kā arī no Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas.

Lai veicas un gaišu šo gaidīšanas laiku!

Jolanta Ignate
Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītāja pienākumu izpildītāja
Lapas informācija atjaunota:    23.11.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV