Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

No 7. jūnija lasītājiem būs atvērtas Iecavas centra bibliotēkas

03.06.2021 0

Iepriecinoša ziņa iecavniekiem: no pirmdienas, 7.jūnija, lasītājiem būs atvērtas abas Iecavas bibliotēkas – Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka un Iecavas novada bērnu bibliotēka.

Centrālās ieejas durvis vēl joprojām būs slēgtas, tāpēc, lai iekļūtu bibliotēkā, aicinām lasītājus iepriekš piezvanīt. Telefonu numuri būs izvietoti pie galvenajām ieejas durvīm. Pagaidām iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, bet vērosim, kāda būs lasītāju atsaucība.

Abās bibliotēkās būs pieejama grāmatu saņemšana un izsniegšana. Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā iespējams tiks atvērta arī lasītava un pieeja datoram, bet par to vēl informēsim.

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā vienlaikus varēs atrasties trīs apmeklētāji, bet bērnu bibliotēkā divi apmeklētāji. Vienam lasītājam bibliotēkas apmeklējumam atvēlētas 15 minūtes, bet, ja tajā brīdī rindā negaidīs citi apmeklētāji, uzturēties varēs arī ilgāk. Iespējams, būs jāuzgaida sava iespēja tikt bibliotēkā pie galvenajām ieejas durvīm. Tāpēc aicinām apmeklētājus būt saprotošiem un sekot bibliotekāru norādījumiem.

Apmeklējot bibliotēku, aicinām ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus – ievērot divu metru distanci, lietot sejas maskas (bērniem no septiņu gadu vecuma).

Arī bibliotēku darbinieki ievēros vajadzīgos piesardzības pasākumus: regulāri vēdināsim telpas, veiksim virsmu dezinfekciju un visas atnestās grāmatas tiks novietotas 72 stundu karantīnā.

Abu bibliotēku darba laiks ir katru darbadienu no 11 līdz 17.

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka – tālr. 63941252, mob. 25660092; Iecavas novada bērnu bibliotēka – 63941800.

Aiva Avota-Zalstere
Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    04.06.2021