Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Uijā, uijā Upenē

21.07.2021 0

Sestdien, 7. augustā, kafejnīcas „Upene” teritorijā notiks Jura Kaukuļa akustiskais koncerts «Uijā, uijā, Upenē». Pasākumu organizē SIA «Pastāsti» sadarbībā ar kafejnīcu un LKA Latvijas Kultūras koledžu.

Uijā, uijā Upenē

“Uijā, uijā Upenē” iecerēts kā noskaņu vakars apmeklētājiem ar iespēju izrauties no mājām, svaigā gaisā, uz brīdi laukā no ikdienas rutīnas. Reizē tas ir mēģinājums atbalstīt vietējo uzņēmējdarbību pēcdīkstāves periodā, kā arī studentu klātienes darbība pēc ilgāka mācību procesa attālināti, informē pasākuma organizatori. 

 

Uijā, uijā Upenē: Juris Kaukulis (akustiski)

JURIS KAUKULIS – plašāk zināms kā rokgrupas „Dzelzs Vilks” līderis. Ar saknēm no Mālpils, šobrīd dzīvo Siguldā.
Jaunības dienās iztrakojies mūzikā, spēlējot alternatīvo mūziku, mūsdienās – rokmūziku un tautas mūziku – gan ar grupu „Dzelzs Vilks”, gan „Jauno Jāņu Orķestri”. Neskaitāmi daudz koncertu, ierakstu gada balvu un mūzikas ierakstu. 

Pasākumā skanēs „Uijā, uijā, nikni vilki”, „Tev oranži mati”, „Balerīna”, „Kālabad” un citas dziesmas, ko klausītāji atpazīst un dungo līdzi.

PAULA DUNDERE - dzied kopš divu gadu vecuma, no piecu gadu vecuma dziedājusi radošajā studijā “Pekšņi”, pēc tam darbojusies vokālajā studijā “Smaidiņi”, kuru vada viņas mamma Iluta Dundere.

Paula ir piedalījusies ļoti daudzos vokālistu konkursos, to skaitā “X Faktorā”. Paulas azotē šobrīd ir trīs singli - “Nemanāmi”, “Marathon of Life” un ‘Neatbildēts zvans“.

ANSIS ĀBELE – 19 gadīgs jaunietis, kam mūzika ir sirdslieta no bērna kājas. Ko domā, kā jūtas, kā pasauli redz šodienas jaunieši - dodam iespēju dalīties ar plašāku auditoriju un mēģināt saprast jaunāka gadagājuma cilvēkus.

Koncerts: 19:00, ieeja no 18:00

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv no 10 līdz 15eur https://ticketshop.lv/site/events/view/3802

Vietu skaits ierobežots! Ieteicams līdzi paņemt pledu, sedziņu un labu garastāvokli.

Ieeja, uzrādot derīgu C19 vakcinācijas, pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Pasākuma vietne: https://www.facebook.com/events/661835238105851

Lapas informācija atjaunota:    21.07.2021