Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Būs iespēja tikties ar lasītāko grāmatu autorēm

22.07.2021 0

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka sāk īstenot savu otro Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstīto projektu “Tikšanās ar rakstniekiem.”

Būs iespēja tikties ar lasītāko grāmatu autorēm

Projekts paredz organizēt trīs literārus sarīkojumus – tikšanos ar visvairāk lasīto bibliotēkas grāmatu autorēm: Ingunu Baueri, Daci Rukšāni un Māru Zālīti.

4. augustā Iecavā viesosies Latvijā populārā rakstniece Inguna Bauere, kura ir vairāk nekā 20 kultūrvēsturisku, biogrāfisku un dzimtas romānu autore. Starp lasītāju iemīļotākajiem autores darbiem minami «Lizete. Dzejniekam lemtā», «Skolas Līze», «Ede, Pumpura sieva», «Piedod, Karolīne!» u.c.

I. Bauere rakstniecībā debitēja 2004. gadā ar romānu „Sauc mani sniegā”, kas uzvarēja „Lata romānu” konkursā. Pirms tam tapa manuskripts romānam „Pieskāriens tumsai”, kas savukārt saņēma trešo vietu apgāda „Annele” rīkotajā vēsturisko romānu konkursā. Vēsturiskās intereses izrādījās visspēcīgākās, jo arī turpmākajos gados tapuši arvien jauni vēsturiski un biogrāfiski darbi, no kuriem spilgtākie un lasītāju iecienītākie veltīti galvenokārt 19. gadsimta personībām un notikumiem Latvijā.

Lai ievērotu drošības pasākumus, nepieciešamo distanci un nodrošinātu ērtības, pasākuma apmeklētāji aicināti uz tikšanos ar rakstnieci 4. augustā plkst. 17:00 Iecavas Mūzikas un mākslas skolas zālē. Paldies IMMS par atsaucību un sadarbību!

Lūdzam interesentus pieteikties iepriekš, zvanot uz bibliotēku pa tālr. 25660092.
Pasākumā tiks ievēroti visi drošības nosacījumi. Apmeklētājiem jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas sertifikāts vai arī Covid-19 negatīvs tests.

Jolanta Ignate
Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas bibliotekāre
Lapas informācija atjaunota:    22.07.2021