Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Grāmata izdota, top jauni darbi

08.10.2021 0

Izdevniecība "Latvijas Mediji" septembra sākumā laidusi klajā iecavnieces Andras Rušmanes-Vējas “Vakara romāna” sērijas grāmatu “Divatne”. Romāns godam ierindojies vairāku bibliotēku un grāmatu tirgotavu TOP 10. Apraksts par jauno rakstnieci nupat iekļauts arī Bauskas novadnieku elektroniskajā enciklopēdijā.

Grāmata izdota, top jauni darbi
FOTO: no A. Rušmanes-Vējas albuma

Attēlā: Andra Rušmane-Vēja (no labās) ir pateicīga izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktorei Lindai Kusiņai par romāna "DIVATNE" izauklēšanu.

Bauskas Centrālās bibliotēkas Novadnieku enciklopēdijā rakstīts, ka rakstniece Andra Rušmane-Vēja dzimusi 1991. gada 25. decembrī Bauskā. Absolvējusi Dzimtmisas pamatskolu (2007) un Bauskas 2. vidusskolu (2010). No 2011. gada ir konkursa "Lata romāns" (tag. "Vakara romāns") dalībniece un kopš 2014. gada arī tā laureāte. Izdoti četri romāni: "Aleksandrs. Dzīves grāmatzīme" (2015), "Vienpatnieki" (2019), "Ar kastani kabatā" (2020) un "Vienpatnieku" turpinājums "Divatne" (2021). Andra Rušmane-Vēja sevi sauc par iecavnieci un turpina lolot jaunu romānu idejas, dzīvojot pilsētas pievārtē.

Romāns "Divatne" lasītājiem pieejams arī divās Iecavas pilsētas un pagasta bibliotēkās: Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā un Zālītes bibliotēkā.  

Autore priecājas, ka “Vienpatnieku” turpinājumu lasītāji ļoti gaidījuši: «Interesanti, ka to vidū, kas “Divatni” jau paspējuši izlasīt, domas dalās - vienus vairāk aizkustinājusi romāna otrā daļa, bet citiem pirmā tomēr paliek vismīļākā, tādēļ lasītāju iespaidus vienmēr gaidu un uzklausu ar lielu interesi. Pašlaik turpinu strādāt pie jauniem darbiem, un sirsnīgās atsauksmes ļoti palīdz uzturēt darba sparu un ticību saviem spēkiem. Paldies!»

Anta Kļaveniece
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    08.10.2021