Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Ģimenes Iecavas parkā būs gaidītas arī šo sestdien

05.12.2022 2

Ar lielās egles iedegšanu pie Iecavas kultūras nama 3.decembrī pilsētā sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Klātesošos priecēja muzikāli priekšnesumi, kopīgas rotaļas ar Ziemassvētku vecīti un iespēja par aktīvu līdzdalību saņemt piparkūkas.

Ģimenes Iecavas parkā būs gaidītas arī šo sestdien
FOTO: Beata Logina

Iecavas kultūras nams 3.decembrī bija sarūpējis arī atrakcijas Iecavas parkā, kur varēja ne tikai izkustēties un pārbaudīt savu precizitāti, bet arī tikt pie balviņām un sasildīties ar karstu dzērienu.

Ģimenes uz kopā būšanu pie Iecavas estrādes tiek laipni aicinātas arī šo sestdien, 10.decembrī, kad īpaši iekārtota pastaigu taka būs atvērta no plkst. 17 līdz 21.

Lai gaišs un labestīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Komentāri - 2

 • 05.12.2022 20:51
  Laura Birģele
  Cik jauki! Beidzot kāda ziemassvētku sajūta ari Iecavā.
  Citādi Iecava tik tumša šajā svētku laikā. Cik jocīgi, ka Iecavā vēl nav izvietota neviena svētku gaismiņa... Nedz parkā, nedz uz lielajām ielām. Cik bēdīgi.
  Varbūt Iecavas Pilsēta vēlas skaidrot, kādēļ Bauskā tik skaistas un spožas ziemassvētku rotas uz ielām un parkos, bet Iecava neviena svētku gaismiņa?
  Pievienotas atbildes: 1
 • 07.12.2022 15:54
  Iecavas pārvalde
  Iecavas apvienības pārvalde ir sarūpējusi izgaismojošus dekorus, bet energoresursu taupīšanas nolūkos šogad tie tiks ierīkoti tuvāk Ziemassvētkiem. Plānots, ka rotājumus pie apgaismes stabiem pilsētas centrā un arī pie Grāfa laukuma sāks izvietot šonedēļ.
   
Autorizējies, lai komentētu, izmantojot:
Lapas informācija atjaunota:    05.12.2022