Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Piešķirts līdzfinansējums Dienas centra vajadzībām

22.09.2016 0

Saņemts apliecinājums no Lauku atbalsta dienesta par finansējuma piešķiršanu projekta «Publiskās infrastruktūras uzlabošana Dienas centra vajadzībām» īstenošanai.

Projekta īstenošana tika uzsākta uzreiz pēc projekta iesniegšanas vērtētājiem, lai iedzīvotājiem pēc iespējas ātrāk būtu pieejams Dienas centrs un tā sniegtie pakalpojumi jaunajās telpās Grāfa laukumā 1. Pēc telpu pielāgošanas Dienas centrs ieguvis četras telpas nodarbībām, tajā skaitā atsevišķu plašu virtuves zonu un sanitāro mezglu, kas piemērots arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Paildus tam centra apmeklētājiem būs citi ieguvumi: Iecavas parka tiešais tuvums ļaus piemērotos apstākļos vairāk organizēt pasākumus un aktivitātes brīvā dabā, kā arī būs iespēja rīkot pasākumus plašākam centra apmeklētāju lokam Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē.

Atrodoties vienā ēkā ar Jauniešu centru, tiks radītas iespējas ciešākai sadarbībai starp abu centru apmeklētājiem, piemēram, starp jauno paaudzi un senioriem.

Būvdarbi Dienas centra telpās ir pabeigti, un plānots, ka centrs durvis apmeklētājiem vērs oktobra nogalē.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības attīstības fonds lauku attīstībai (ELFLA). Kopējās projekta izmaksas ir 25 040,32 eiro,
tajā skaitā: ELFLA - 22 126,11 eiro; pašvaldība - 2 914,21 eiro.

Ineta Bramane
Attīstības nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    22.09.2016
TWITTER
Iecavas novads
14 nov
Vakara iesākumā notiks konkursa «Iecavas novada uzņēmēju gada balva» uzvarētāju apbalvošanas ceremonija. Atšķirībā… https://t.co/tnH78ne55P