Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Jaunās telpas paver plašākas iespējas sadarbībai (papildināts)

07.12.2016 0

Dienas centra «Iecavnīca» apmeklētāji kopš oktobra beigām jau ir atraduši ceļu uz jaunajām telpām Grāfa laukumā 1.

Jaunās telpas paver plašākas iespējas sadarbībai (papildināts)
FOTO: no Ģ. Majora albuma

    

Papildināta ceturtā rindkopa.

Pirmajā lielajā pasākumā 25. oktobrī Mareks Pelsis senioriem spēlēja iecavnieku mīļākās melodijas. Kā atzīst centra vadītājs Ģirts Majors, ir iegūtas plašākas telpas, kurās iespējams organizēt vairākus pasākumus vienlaikus, netraucējot citam cita darbu. Ir telpa semināriem, telpa bērnu aktivitātēm un telpa lielāka dalībnieku skaita pasākumiem, mājīga virtuve, kā arī vadītāja darba kabinets.

Gastronomiskām nodarbēm ir izveidota atsevišķa virtuves zona, un sanitārais mezgls īpaši piemērots personām ar kustību traucējumiem.

Telpas ir ļoti mājīgas, to atzīst ne tikai paši darbinieki, bet arī apmeklētāji. Īpašu gaisotni rada ēkas vēsturiskā varenība un semināru telpas seno ķieģeļu siena.

Kopš pārvākšanās jaunajās telpās jau ir notikuši 24 pasākumi un nodarbības, ir vērojams apmeklētāju pieaugums, kas liek domāt par papildu darbinieka piesaisti kvalitatīvu un daudzveidīgu pakalpojumu nodrošināšanai centrā. Tas Sociālā dienesta sociālajiem darbiniekiem atvieglotu atbalsta grupu pasākumu un radošo nodarbību organizēšanu. Ģ. Majors ir pateicīgs sociālajām darbiniecēm par aktīvu iesaistīšanos dienas centra pasākumu organizēšanā.

Pēc centra pārvietošanas pašvaldība ne vien ietaupa līdzekļus, ko līdz šim maksāja par īrētajām telpām, bet arī pavērušās plašākas iespējas centra sadarbībai ar Mūzikas un mākslas skolu un Iecavas Jauniešu centru. 1. decembrī, «Iecavnīcai» sadarbojoties ar Jauniešu centru, tika organizēts pasākums jauniešiem par AIDS profilaksi.

Pārbūves darbus veica SIA «Uzars celtniecība» par kopējo līguma summu 25 040,32 eiro. Projektu līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, piešķirot līdzekļus 22 126,11 eiro apmērā.

Ineta Bramane
Attīstības nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    07.12.2016
TWITTER
Iecavas novads
11 nov
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 27.11. plkst.18.00 notiks lekcija «Pastāvība un degsme»: liecības par bibliotēku Ie… https://t.co/dVnhNwiaGj