Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Stadionā būs arī āra trenažieri

13.10.2016 0

Ir saņemts Lauku atbalsta dienesta lēmums par finansējuma piešķiršanu projektam “Sportisko aktivitāšu dažādošana Iecavas novadā”.

    

Projekta mērķis ir - dažādot sporta un brīvā laika pavadīšanas iespējas Iecavas novada iedzīvotājiem, nodrošinot nepieciešamo aprīkojumu Iecavas stadionā un publiskajā aktīvās atpūtas zonā "Spirtnieki", tādējādi attīstot un dažādojot sabiedriskās aktivitātes jau esošajiem sporta kolektīviem, komandām un klubiem, kā arī iedzīvotājiem, kas brīvo laiku izvēlas pavadīt daudzveidīgās sportiskās aktivitātēs un veicinot Iecavas novada iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanās.

Projekta īstenošana, ievērojot normatīvajos aktos noteiktās prasības par projekta īstenošanas uzsākšanas laiku, tika uzsākta jau augustā, iegādājoties āra tablo Iecavas stadionā notiekošo komandu spēļu vajadzībām.

2017. gada pavasarī tiks iegādāts pārējais projektā plānotais sportisko aktivitāšu aprīkojums – dažādas bumbas un pārvietojamie strītbola grozi, kurus varēs izmantot ne tikai stadionā, bet arī aktīvās atpūtas zonā “Spirtnieki” un citviet novada teritorijā. Stadiona teritorijā tiks ierīkots āra trenažieru komplekss, kas sastāvēs no astoņām vingrošanas ierīcēm.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības attīstības fonds lauku attīstībai (ELFLA). Kopējās projekta izmaksas ir 20 830,82 eiro, tajā skaitā: ELFLA – 18 747,74 eiro; pašvaldība - 2 083,08 eiro.

Ineta Bramane
pašvaldības projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    12.06.2017
TWITTER
Iecavas novads
14 nov
Vakara iesākumā notiks konkursa «Iecavas novada uzņēmēju gada balva» uzvarētāju apbalvošanas ceremonija. Atšķirībā… https://t.co/tnH78ne55P