Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Tiesu reorganizācija neietekmēs pakalpojumu pieejamību

28.02.2018 0

Apstiprināts Zemgales tiesu apgabalā ietilpstošo rajonu (pilsētu) tiesu reorganizācijas plāns, kas paredz, ka no 2018.gada 1.marta, Zemgales tiesu apgabalā būs viena rajona tiesa – Zemgales rajona tiesa.

Tiesu reorganizācija neietekmēs pakalpojumu pieejamību

Atbilstoši minētajam lēmumam Tukuma rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Dobeles rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Bauskas rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Aizkraukles rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Jēkabpils rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa, Ogres rajona tiesa un tās sastāvā esošā zemesgrāmatu nodaļa tiek pievienota Jelgavas tiesai un attiecīgi tās sastāvā esošajai zemesgrāmatu nodaļai, mainot reorganizētās tiesas nosaukumu uz Zemgales rajona tiesa un Zemgales rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļa.

Uzsveram, ka Zemgales rajona tiesas darbība arī pēc 1.marta tiks nodrošināta visās līdzšinējo tiesu darbības vietās, tāpat arī Zemgales rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļas darbība tiks nodrošināta visās līdzšinējo zemesgrāmatu nodaļu darbības vietās.

Līdz ar šo tiesu teritorijas reformas posmu tiek mainītas Rīgas tiesu apgabala un Zemgales tiesu apgabala robežas, konkrēti - līdzšinējā Ogres rajona tiesas teritorija, kas līdz 1.martam bija daļa no Rīgas tiesu apgabala teritorijas, tiek pievienota Zemgales tiesu apgabalam.

Informatīvs materiāls par ieviestās reformas būtību un tiesas darba organizāciju pēc reformas, kas ietver arī biežāk uzdotos jautājumus un atbildes uz tiem ŠEIT.
 
Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar tiesā nozīmētajām kontaktpersonām:

  • Zemgales rajona tiesas priekšsēdētājas palīdzi Sanitu Grinšponi, tel.63029744.
  • Zemgales rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļas konsultanti Gitu Morīti, tel. 63046871
  • Zemgales apgabaltiesas konsultanti Diānu Ozoliņu, tel. 63081978.
Tieslietu ministrija
Lapas informācija atjaunota:    28.02.2018