Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

07.11.2018 0

6. novembrī deputāti strādāja Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Darba kārtībā bija seši jautājumi.

Arī Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti iepazinās ar darba grupas par izglītības sistēmas plānošanu Iecavas novadā iesniegtajiem priekšlikumiem par izglītības nākotni Iecavas novadā. Tika izskatīti varianti, kuri izveidoti, ņemot vērā līdzšinējos investīciju ieguldījumus un jau uzsāktos projektēšanas darbus, kas izglītības iestādēs jāīsteno tuvākajā laikā.  

Viens no aktuālākajiem jautājumiem bija par Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas nākotni, tomēr deputāti nesteidzās ar kāda konkrēta lēmuma pieņemšanu. Viņi plāno apmeklēt tikšanos ar Dzimtmisas pamatskolas vecākiem un pedagogiem 13. novembrī Dzimtmisas pamatskolā un tikšanos ar visiem interesentiem Iecavas kultūras namā 15. novembrī un tad turpināt skatīt šo jautājumu Izglītības, kultūras un sporta komitejas ārkārtas sēdē.

Tomēr ir skaidrs, deputāti atbalsta darba grupas par izglītības sistēmas plānošanu Iecavas novadā sākotnēji uzstādīto mērķi - ar iespējami minimāliem finanšu līdzekļiem atrisināt novadā deklarēto izglītojamo nodrošināšanu ar vietām novada pirmsskolas un pamatizglītības iestādēs.

Par Iecavas novada brošūru

Iecavas novadam brošūra pēdējo reizi tika izdota 2005. gadā. Kopš tā laika novadā daudz ir mainījies, tādēļ 2019. gadā Iecavas novada pašvaldība plāno izgatavot jaunu brošūru. Tajā tiktu iekļauta vispārēji fakti par novadu un pašvaldības iestādēm, nozīmīgākajiem īstenotajiem projektiem, kā arī tas, ar ko novads lepojas – saviem iedzīvotājiem un viņu aktivitātēm. Deputāti iepazinās ar brošūras pirmreizējo tekstuālo sagatavi un izteica savus priekšlikumus.

Plāno sniegt finansiālu atbalstu

Saņemts fonda «Sibīrijas bērni» iesniegums, kurā pašvaldība lūgta finansiāli atbalstīt nodibinājuma organizētos pasākumus 2019. gadā - konferenci un koncertu par godu 1941. gadā izsūtīto piemiņai, bērnu zīmējumu – sacerējumu konkursa organizēšanu, filmas montāžu un ekspedīciju uz Tomskas apgabalu. Iecavas novada dome ilggadēji atbalsta šī fonda aktivitātes, tādēļ Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti nolēma paredzēt līdzekļus šim mērķim arī nākamā gada budžetā.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    07.11.2018
TWITTER
Iecavas novads
17 okt