Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Finanšu komitejas sēde

15.05.2019 0

14. maijā deputāti strādāja Finanšu komitejas sēdē. Darba kārtībā bija 13 jautājumi, sēdē nepiedalījās deputāti Juris Krievs un Viktors Sidorenkovs.

Arī Finanšu komitejas deputāti iepazinās ar Noteikumu «Par autotransporta izmantošanu Iecavas novada pašvaldībā» projektu. Deputāti iepazinās arī ar Izglītības, kultūras un sporta komitejas un Attīstības komitejas ierosinājumiem dokumenta uzlabošanai un papildināja tos ar saviem.

Tāpat komiteja iepazinās ar darba grupas, kas strādā pie iedzīvotāju ienākuma nodokļa piesaistes iespēju izpētes, izstrādātajiem priekšlikumiem. Finanšu komitejas deputāti piekrīt, ka ir jāmeklē veidi, kā palielināt Iecavas novadā deklarēto iedzīvotāju skaitu, tādēļ dažus darba grupas priekšlikumus lēma virzīt izskatīšanai domes sēdē.

Par līdzekļu piešķiršanu

Saistībā ar to, ka šī gada 1. jūlijā Dzimtmisas pamatskola pārtrauks savu darbību un tajā pašā laikā Iecavas internātpamatskolā tiks likvidētas sargu štata vietas, ir nepieciešams abas mācību iestādes un tām piederošās ēkas aprīkot ar tehniskās apsardzes sistēmām. Iekārtu apkalpošanu, tehnisko apsardzi un reaģēšanu uz izsaukumiem nodrošinātu apsardzes firma. Tehniskās apsardzes sistēmas ierīkošanai deputāti lēma piešķirt nepieciešamos 22 622 eiro. 

Tāpat deputāti lēma piešķirt papildus 33 476.69 eiro pirmsskolas izglītības iestādes «Dartija» teritorijas labiekārtošanas 1.kārtai. Tas saistīts ar to, ka sākotnēji būvniecībai atvēlētā summa ir mazāka par līgumcenu, ko piedāvā potenciālie būvniecības darbu veicēji.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    15.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar