Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

02.07.2019 0

2. jūlijā deputāti strādāja Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Sēdē nepiedalījās deputāti Kārlis Sinka un Solveiga Lineja.

Lai mazinātu pirmsskolas bērnu rindu un nodrošinātu vietu pirmsskolas izglītības iestādē (PII), PII «Dartija» direktore Irīna Freimane un Iecavas novada pašvaldības administrācijas Izglītības speciāliste Sanita Reinsone deputātus aicināja rast iespēju no 2019. gada 1. septembra atvērt bērnudārza grupu 15 bērniem vecumā no diviem līdz četriem gadiem ēkā, kura līdz šim kalpojusi kā Iecavas internātpamatskolas dienesta viesnīca. Viena grupa bērniem vecumā no pusotra līdz diviem gadiem minētajā ēkā jau veiksmīgi darbojas.

Deputāti ieceri atbalstīja. Tomēr, ņemot vērā, ka lēmums ir saistīts ar neplānotiem izdevumiem, deputāti virzīja šo jautājumu izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē.

Saskaņo pasākumu rīkošanu

20. un 21. jūlijā Iecavas novada «Drostalās» notiks jātnieku sporta sacensības «Drostalu kauss konkūrā 2019».

Pasākuma mērķis ir rīkot valsts mēroga sporta sacensības Iecavas novadā, piesaistīt pasākumam un novadam apmeklētājus gan no citiem novadiem, gan no ārvalstīm, kā arī popularizēt jātnieku sportu kā veselīgu un video draudzību sporta veidu, piemērotu arī cilvēkiem ar invaliditāti.

27. jūlijā biedrība «Zemgales kinoloģiskais klubs» rīkos suņu biatlona sacensības. Pasākums norise plānota gan suņu sporta un apmācību laukumā «Salmiņi», gan citviet Iecavas novada teritorijā.

Pasākuma mērķis ir attīstīt un popularizēt aktīvo atpūtu cilvēkiem kopā ar viņu suņiem, kā arī veicināt pieredzes apmaiņu starp novadu un kaimiņvalstu kinologiem.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    02.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m