Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Finanšu komitejas sēde

13.08.2019 0

13. augustā deputāti strādāja Finanšu komitejas sēdē. Darba kārtībā bija astoņi jautājumi, sēdē nepiedalījās deputāti Juris Krievs un Viktors Sidorenkovs.

Lai nodrošinātu treniņu un sacensību norisei atbilstošu apgaismojumu sporta skolas «Dartija» sporta zālē un mazinātu elektroenerģijas patēriņu, deputāti lēma piešķirt 8 332 eiro sporta zāles elektroinstalācijas remonta veikšanai.

Arī Finanšu komiteja lēma virzīt apstiprināšanai domes sēdē divu saistošo noteikumu projektus: «Par pašvaldības nodevu tirdzniecībai publiskās vietās» un «Par kārtību, kādā tiek saskaņota un organizēta ielu tirdzniecība Iecavas novadā». Abi dokumenti nepieciešami, lai pašvaldība varētu organizēt un kontrolēt tirdzniecību publiskās vietās Iecavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Tāpat komitejas deputāti iepazinās ar pašvaldības budžeta iestāžu un kapitālsabiedrību priekšlikumiem par prioritārajiem pasākumiem 2020. gadā. Arī pārējām pastāvīgajām komitejām būs jāizvērtē īstenojamie projekti un pasākumi un jāsarindo tie prioritārā secībā.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    13.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
12 dec
11. decembrī Iecavā, Skolas ielā, pie ielu apgaismojuma stabiem tika izvietoti jauni Ziemassvētku rotājumi. ❄️… https://t.co/Eippl5fKBm