Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēdzies Iecavas velo-foto orientēšanās seriāls 2019

03.09.2019 0

Saulainā sestdienas, 31. augusta, rītā Grāfa laukumā 1, pie Iecavas Jauniešu centra, atkal pulcējās dažāda vecuma velobraukšanas entuziasti gan no Iecavas, gan kaimiņu novadiem, lai piedalītos šīs vasaras Iecavas velo-foto orientēšanās seriāla 2019 trešajā jeb noslēdzošajā posmā.

Noslēdzies Iecavas velo-foto orientēšanās seriāls 2019
FOTO: no Iecavas Jauniešu centra albuma

Kaut arī oficiālā komandu reģistrēšanās sākās no plkst. 10.30, pirmie nepacietīgākie dalībnieki laukumā pulcējās jau pusstundu agrāk. Šim posmam reģistrējās 11 komandas (4 ģimenes grupā un 7 azarta grupā), kopumā vairāk nekā 30 dalībnieki.

Šī posma galvenais uzdevums – jāatrod 40 objekti, kas gandrīz visi tika atzīmēti kartē, un pēc attēliem foto lapās jānosaka, pie kuriem no tiem ir jāfotografējas. Tika doti arī papildu uzdevumi, kuri nebija atzīmēti kartē, tādejādi pārbaudot dalībnieku acīgumu, attapību vai Iecavas pazīšanu, protams, neizslēdzot arī vienkārši veiksmes faktoru. Vienu slēpto kontrolpunktu dalībnieki varēja atrast, tikai apmeklējot noteiktus punktus un izpildot papilduzdevumu. Šoreiz posma kontrollaiks bija trīs stundas, daļa objektu atradās ārpus Iecavas un nadzīgākie minēji paspēja aizbraukt līdz pat Iecavas dzelzceļa stacijai.

Pēc finiša visi dalībnieki par aktīvu dalību pasākumā saņēma balvas gan no Iecavas novada pašvaldības administrācijas, gan no pasākuma atbalstītājiem - A/S Balticovo un fitnesa kluba «Jautrais apelsīns». Nu jau tradicionāli pēc brauciena dalībnieki atguva spēkus, cienājoties ar ugunskura zupu, kas tika pagatavota turpat, laukumā pie Iecavas Jauniešu centra.

Trešā posma maksimālais punktu skaits bija 168, to neizdevās savākt nevienai komandai, tomēr vistuvāk šim punktu skaitam pietuvojās komandas azartiskajā grupā.

Azarta grupā pārliecinoši 1.vietu šoreiz izcīnīja komanda MāLā (Māra Bugovecka, Lāsma Bugovecka, Arvīds Bugoveckis), viņu kontā 136 punkti, 2. vietā ar 120 punktiem ierindojās komanda Velokrabji (Gunita Haļitova, Gints Stankevičs, Gatis Stankevičs), un pēc otrā posma neveiksmes uz pjedestāla atgriezās komanda K2V (Baiba Kreiere, Anda Karīna Vanaga, Daniels Stenlijs Vanags), viņiem - 3. vieta (116 punkti).

Ģimenes grupā šoreiz tikai ar viena punkta pārsvaru par 3. posma uzvarētājiem ar 110 punktiem tika kronēta komanda 4 kā 1 (Evija, Andrejs, Katrīna un Roberts Poļakovi), 2. vieta ar 109 punktiem komandai Veiklie ripotāji (Gunta, Rauls un Samanta Roziņi), 3. vietā ierindojās komanda DIVI ASIE PIPARI (Verners Rinkovičs, Adrians Rinkovičs) ar 96 punktiem.

Ņemot vērā šī un iepriekšējo divu posmu rezultātus, tika apkopoti rezultāti velo-foto orientēšanās seriāla kopvērtējumā un tika apbalvotas komandas, kuras trīs posmu laikā bija sakrājušas visvairāk kopvērtējuma punktu abās grupās.

KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI

Azarta grupa

1.vieta – Velokrabji (84 kopvērtējuma punkti)

2. vieta – MāLā (75 punkti)

3. vieta – K2V (74 punkti)

Ģimenes grupa

1. vieta – 4 kā 1 (87 punkti)

2. vieta – Veiklie ripotāji (75 punkti)

3. vieta – DIVI ASIE PIPARI (51 punkts)

Izsakām pateicību mūsu pasākuma atbalstītājiem, jo kas gan būtu sacensības bez balvām!

Fotogalerija:
  • 127 kb
Ivars Jurbergs, Sandra Upelniece
pasākuma organizatori
Lapas informācija atjaunota:    03.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 feb
Lieliska iespēja paklausīties klavierspēli! 🎵 https://t.co/VVVxjWunDD