Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Notikusi Finanšu komitejas sēde

19.09.2019 0

19. septembrī deputāti strādāja Finanšu komitejas sēdē. Darba kārtībā bija 13 jautājumi, sēdē nepiedalījās deputāti Juris Krievs un Viktors Sidorenkovs.

Lai sekmētu budžeta līdzekļu efektīvu izmantošanu, deputāti skatīja Iecavas novada pašvaldības iestāžu budžeta izpildes datus par pirmajiem astoņiem mēnešiem. Šāda budžeta izpildes analīze palīdz saprast, kā pēc iespējas efektīvāk plānot katras iestādes izdevumus, kādus projektus šogad vēl var īstenot un kā sastādīt nākamā gada budžetu, izmantojot visus novadam pieejamos līdzekļus.

Tāpat komiteja skatīja jautājumu par Iecavas novada pašvaldības prioritārajiem investīciju projektiem 2020. gadā. Ņemot vērā pašvaldības budžeta izpildītāju iesniegtos īstenojamos projektus un pasākumus un pārējo Iecavas novada domes pastāvīgo komiteju priekšlikumus, Finanšu komitejas deputāti par 2020. gada prioritārajiem investīciju projektiem izvirzīja:

  • Iecavas vidusskolas ēdināšanas korpusa paplašināšana un aktu zāles jaunbūve;
  • Iecavas pamatskolas sporta zāles izbūve;
  • Pirmsskolas izglītības iestādes «Dartija» teritorijas labiekārtošanas 2. kārta;
  • Autoceļa «A7 – Papardes – Gāršas – Spītes - Podāzeļi» pārbūves nākamā kārta;
  • Sporta skolas «Dartija» ēkas Grāfa laukumā 7, Iecavā, renovācijas projekta izstrāde.
Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    19.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
12 okt
‼️ Nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ, starptautiskās olu dienas pasākums Iecavas estrādē ir atcelts. Apceļošanas akcijas… https://t.co/Dt1TftuRFp