Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde

15.10.2019 0

15. oktobrī deputāti strādāja kārtējā Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēdē.

Deputāti un Iecavas novada Sociālā dienesta vadītāja Sigma Strautmale uzklausīja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas pārstāvju informāciju par asociācijas īstenotajām sociālo pakalpojumu programmām darbam ģimenēm ar bērniem.

Pašlaik asociācija jau sadarbojas ar Rīgas pašvaldību, kur īsteno, piemēram, pusaudžu atbalsta programmu «Pārinieks», programmu «Piedzimstot bērniņam», kuras laikā speciālisti strādā ar topošajām un jaunajām māmiņām, un «Kalniem pāri», kas ir visaptverošs atbalsts ģimenes sērās. Katras programmas īstenošanā tiek piesaistīti speciālisti, pakalpojumi tiek apmaksāti no pašvaldības budžeta.

Sociālais dienests ikdienā ir noslogots, un darbs ar ģimenēm ar bērniem nav viegls, komentēja S.Strautmale. Taču viņa nav pārliecināta, ka sociālo pakalpojumu sniegšanu Iecavas novadā būtu nepieciešams deleģēt kādam citam. Komiteja iestādes vadītājas teiktajam piekrita.

Tāpat deputāti skatīja Iecavas novada Sociālā dienesta 2019.gada budžeta izpildes datus par pirmajiem astoņiem mēnešiem.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    15.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu