Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pasniedz Atzinības rakstu

15.11.2019 0

15. novembrī Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks pasniedza Iecavas novada domes Atzinības rakstu Lilitai Lazdiņai - par atbalstu sociālās palīdzības sniegšanā Iecavas novada iedzīvotājiem.

Pasniedz Atzinības rakstu
FOTO: Diāna Goldmane

Apbalvojuma saņēmēju viņas darba vietā, Pestīšanas Armijā, Iecavā, sveikt bija ieradušās arī Iecavas novada Sociālā dienesta darbinieces. Iestādes vadītāja Sigma Strautmale: «Mēs izvirzījām Lilitu apbalvojumam tādēļ, ka Sociālajam dienestam jau ilgu laiku ar viņu ir ļoti laba sadarbība, uz viņu vienmēr var paļauties, viņa vienmēr palīdz tiem, kam dzīvē iet grūtāk. Tāpat Lilita iegulda milzu darbu un enerģiju ēdiena, kas šeit tiek pasniegts, pagatavošanā.»

L. Lazdiņa bija ļoti pārsteigta par to, ka tika izvirzīta apbalvojumam. «Viens cilvēks nav cīnītājs. Svarīgs ir komandas darbs. Ir prieks dzirdēt labus vārdus, taču tas, ko mēs šeit darām, ir visas Pestīšanas Armijas nopelns,» tā L.Lazdiņa.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    15.11.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn