Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Ar pašvaldības policiju ir izveidojusies laba sadarbība

06.12.2019 0

Ceturtdien, 5. decembrī, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, pašvaldības administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs un izpilddirektora vietnieks Normunds Vāvers sveica Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļas darbiniekus Policijas darbinieku dienā un Valsts policijas 101. gadadienā.

Ar pašvaldības policiju ir izveidojusies laba sadarbība
FOTO: Diāna Goldmane

«Esam uzklausījuši dažādus iedzīvotāju viedokļus par policijas darbu Iecavas novadā. Daudzi uzskata, ka Iecavā ir komunikabli, atsaucīgi, izpalīdzīgi policijas darbinieki, kas operatīvi reaģē uz izsaukumiem. Man ir prieks par mūsu starpā izveidoto sadarbību, jo jūs esat atbalsts mūsu iedzīvotājiem, un tas ir pats svarīgākais,» pašvaldības policijas darbiniekus uzrunāja A.Mačeks.

Domes priekšsēdētājs Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļas vadītājam Gundaram Dzenim pasniedza plāksni, kura agrāk piederēja Ķekavas un Iecavas apvienotās municipālās policijas Iecavas iecirknim. Plāksnes otrā pusē A.Mačeks uzrakstīja novēlējumu: «Atceroties veiksmīgo sadarbību, kas tika uzsākta 1996. gadā, un cerot uz labu sadarbību arī turpmāk!».

 

Interesanti un pasākumam atbilstoši šķita aplūkot 1996. gada «Iecavas Ziņu» publikāciju par municipālās policijas darbu Iecavā un tā laika Valsts policijas iecirkņa ziņojumu žurnāla ierakstus par notikumiem Iecavā. Toreiz aktuāla problēma bija zādzības (piemēram, televizori, radio iekārtas, veļasmašīnas, konservējumi) un divu latu monētu viltošana.

Sanākušie policijas darbinieki profesionālo svētku dienā saņēma piemiņas veltes ar Iecavas novada simboliku. «Vēlamies, lai jūs jūtaties mūsu novadam piederīgi, lai mēs visi jūtamies kā vienota komanda,» uzsvēra A.Mačeks.

«Gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji atzīst, ka kopumā drošības apstākļi Iecavas novadā ir uzlabojušies. Mūsu klātbūtnei ir liela nozīme, jo daudzi pārkāpumi netiek darīti tādēļ, ka cilvēki zina – mēs tepat vien esam un ātri būsim klāt,» pasākuma noslēgumā atzina Gundars Dzenis.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    06.12.2019
TWITTER
Iecavas novads
11 aug
#teirdarbs Informācija par aktuālajām pašvaldības iestāžu vakancēm - https://t.co/wQFfW4dUCH https://t.co/QwxQkMDUh4