Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pašvaldība godina labākos sportā

06.12.2019 0

5. decembra vakarā Iecavas kultūras namā pašvaldība godināja labākos Iecavas novada sportistus un viņu trenerus par sasniegumiem sportā 2019. gadā.

Pašvaldība godina labākos sportā
FOTO: Diāna Goldmane

Šogad naudas balvu kopsummā par 3010 eiro pašvaldība piešķīra 46 sportistiem un viņu treneriem. Pasākumā sporta izcilniekus sveica Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, katram pasniedzot Iecavas novada sienas kalendāru 2020. gadam. Ar muzikālu priekšnesumu klātesošos priecēja grupa «Carnelian».

«Pavērojot, kā mūsu novadā notiek attīstība sporta jomā, redzu, ka straujiem soļiem ejam uz priekšu. Šogad sveicam mazāku skaitu sportistu, jo vēlamies izcelt un ar lielākām naudas balvām atbalstīt pašus labākos. Šis ir viens no veidiem, kā pašvaldības, domes deputātu un iedzīvotāju vārdā varam pateikt paldies tiem, kas nes Iecavas vārdu Latvijā un pasaulē. Ir svarīgi to novērtēt,» pasākuma dalībniekus uzrunāja A.Mačeks. «Mans novēlējums jums – spēt arī turpmāk «izgriezt pogas» mūsu kaimiņiem un neļaut Iecavas vārdam noklust!»

Šogad naudas balvas saņēma sportisti, kuri Latvijas mēroga sacensībās guvuši panākumus galda tenisā, vieglatlētikā, futbolā, stenda šaušanā un novusā.

Pasākuma noslēgumā sportistu panākumus atzinīgi vērtēja arī Iecavas novada sporta skolas «Dartija» direktore Baiba Gāga: «Laiks, enerģija, negulētas naktis, satraukums… Gūt augstus panākumus nav viegli. Ir lepnums par katru, kas šovakar ir šeit. Novēlu panākumus arī nākamajā gadā, izcīnīt jaunas uzvaras un būt labākajiem!»

Fotogalerija:
Diāna Goldmane
Lapas informācija atjaunota:    06.12.2019