Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Finanšu komitejas sēde

15.01.2020 0

14. janvārī deputāti strādāja Finanšu komitejas sēdē. Darba kārtībā bija četri jautājumi, attaisnojošu iemeslu dēļ sēdē nepiedalījās deputāts Viktors Sidorenkovs.

Tāpat kā Attīstības komiteja arī Finanšu komiteja iepazinās ar SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) sagatavoto informāciju par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kurš DzKS jāsniedz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai.

Sēdes laikā aktualizējās jautājums par ūdens zudumiem, kurus 2020. gadā DzKS plāno gandrīz 30% apmērā no visa iedzīvotājiem piegādātā ūdens, un par to, cik godprātīgi ir ūdenssaimniecības pakalpojumu saņēmēji Iecavas novadā. Finanšu komiteja lēma uzdot DzKS izstrādāt pasākumu plānu nelegālo ūdens pieslēgumu vietu atrašanai un ūdens zudumu novēršanai un tuvākajā laikā atgriezties pie šī jautājuma.

Par atbalstu daudzbērnu ģimenēm

Komiteja skatīja jautājumu par iespēju nodrošināt bezmaksas ēdināšanu visiem pirmsskolas izglītības iestādēs izglītojamajiem, kuri nāk no daudzbērnu ģimenes.

Finanšu komiteja atbalsta ieceri piešķirt ēdināšanas pabalstu par pusdienām katram Iecavas novada daudzbērnu ģimenes bērnam vecumā no 1,5 līdz 4 gadiem, kurš apmeklē kādu no Iecavas novada pirmsskolas izglītības iestādēm.

Par pašvaldībā pieejamo pabalstu saraksta papildināšanu un grozījumu veikšanu saistošajos noteikumos «Par pabalsta piešķiršanu, neizvērtējot personas ienākumus» lems dome.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    15.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE