Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Veselības un sociālo jautājumu komitejas kārtējā sēde

21.01.2020 0

21. janvārī Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēdes darba kārtībā bija tikai viens jautājums – deputāti pārrunāja iespējas veterānu sporta atbalstam un turpmākās attīstības problēmas.

Novada sporta skolas «Dartija» direktore Baiba Gāga un pašvaldības administrācijas Sporta nodaļas vadītājs Valdis Šusts skaidroja pašreiz novadā izveidojušos situāciju, kad veterānu sporta aktivitātēm nav vienojoša organizatora. Lai veicinātu sporta veterānu iesaisti viņiem paredzētās nodarbībās un arī augstāka līmeņa sacensībās, būtu nepieciešams koordinators, kas uzņemtos atbildību par veterānu sporta vajadzību apzināšanu un iespēju robežās organizētu arī nodrošināšanu (transports, naktsmītnes u. c.). Kā izteicās B. Gāga, «veterāni ir savdabīga tauta, ar kuriem daudz jārunā un jāpārliecina». Tāpēc šādam pienākumam svarīgi atrast aizrautīgu entuziastu, kurš spētu sapulcināt novada sporta veterānus kopīgām aktivitātēm dažādos sporta veidos.

Deputātu izteikumos izskanēja priekšlikumi dibināt novada sporta veterānu klubu, rast iespēju saņemt finansējumu veterānu sporta atbalstam, kā arī izveidot atbilstošu amata vienību, kas nodarbotos ar šiem jautājumiem. Taču vispirms ir jāapzina darba apjoms un jātiek skaidrībā par to, kādi prioritārie mērķi tiks izvirzīti.

Komitejas deputāti vienojās virzīt šo jautājumu izskatīšanai Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

Tamāra Šmite
pašvaldības administrācijas Administratīvās nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    21.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE