Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Nav pastkastītes, nav paziņojuma

17.02.2020 0

Iecavas novada pašvaldība nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksātājiem ir izsūtījusi maksāšanas paziņojumus par aprēķināto NĪN 2020. gadam, taču pašvaldības administrācija no pasta saņem atpakaļ daudz izsūtīto vēstuļu ar pastnieka atzīmi, ka norādītajā adresē nav pastkastītes.

Tas nozīmē, ka rēķini faktiski netiek saņemti, maksājumi netiek veikti un krājas parādi. Turklāt arī papīrs un sūtījuma piegādei izlietotie ievērojamie naudas līdzekļi ir iztērēti velti.

Lūgums iedzīvotājiem nodrošināt pastkastītes esamību! Pastkastītes izvietojumam un noformējumam jāatbilst Ministru kabineta noteikumiem Nr. 463 «Kārtība, kādā izvieto un noformē pasta pakalpojumu sniegšanas vietas, pasta tīkla piekļuves punktus, pastkastīšu punktus un pastkastītes».

Atgādinām, ka NĪN maksāšanai ir iespēja pieteikties elektroniski portālā www.epakalpojumi.lv. Tāpat elektroniskajam NĪN maksāšanas paziņojumam vai zemes nomas rēķinam var pieteikties Iecavas novada pašvaldības administrācijā, iesniedzot iesniegumu (veidlapas ir pieejamas arī Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā pašvaldības administrācijas 1. stāvā). Atsakoties no papīra formāta rēķiniem, tiek saudzēti dabas resursi un taupīti līdzekļi!

Ja iedzīvotājs nav saņēmis NĪN maksāšanas paziņojumu līdz 15. martam, aicinām sazināties ar pašvaldības nodokļu inspektori Evitu Heidemani, zvanot pa tālr. 63941973 vai rakstot e-pastā uz adresi evita.heidemane@iecava.lv.

Lapas informācija atjaunota:    17.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 apr
9.aprīlī dome lēma, ka, valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, Sociālais dienests var piešķirt vienreizēj… https://t.co/cjyKSi6s5U