Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde

18.02.2020 0

Komiteja savā kārtējā sēdē 18. februārī strādāja četru deputātu sastāvā, nepiedalījās Arnis Kancāns. Darba kārtībā bija iekļauti divi jautājumi.

Notikusi Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde
FOTO: Beata Logina

Zālītes bibliotēkas vadītāja Velga Krūmiņa, Dienas centra «Iecavnīca» vadītājs Ģirts Majors un Iecavas Jauniešu centra veselības veicināšanas koordinētājs Ivars Jurbergs informēja par ieceri, turpinot tradīciju, skolēnu brīvlaikā organizēt pasākumu Zālītes ciema bērniem un jauniešiem. Iepriekšējos gados rīkotās sportiskās aktivitātes un radošās darbnīcas bija guvušas lielu atsaucību.

Ja laika apstākļi ļaus, arī šajā pavasara brīvlaikā tiks rīkotas nodarbes gan Zālītes bibliotēkas telpās, gan ārā, jo tādējādi iespējams piesaistīt vairāk dalībnieku. Plānots, ka pasākums notiks ceturtdien, 19. martā. Sīkāka informācija vēl sekos.

Kā ierasts, pašvaldības iestādes «Iecavas novada Sociālais dienests» vadītāja Sigma Strautmale iepazīstināja deputātus ar statistikas datiem par sociālo jomu novadā 2019. gadā un atbildēja uz deputātu jautājumiem.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    18.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn