Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Cienījamie Iecavas novada iedzīvotāji!

19.03.2020 0

Aicinu ikvienu no jums ar atbildību attiekties pret valstī noteiktajiem ierobežojumiem, kas izsludināti koronavīrusa COVID-19 izplatības dēļ. Ārkārtas situācija ir vērsta uz to, lai pēc iespējas pasargātu jūs, jūsu ģimenes un citus līdzcilvēkus no epidēmijas postošās izplatības.

Aicinu nopietni ieklausīties ārstu rekomendācijās un tos, kuri atgriezušies no ārvalstīm, obligāti ievērot 14 dienu pašizolēšanos. Atgādinu, ka par šī noteikuma apzinātu pārkāpšanu draud kriminālatbildība. Savukārt pārējie iedzīvotāji tiek aicināti plānot pirkumus un mainīt ikdienas paradumus, pēc iespējas mazāk tiekoties citam ar citu un izvairoties no plašiem kontaktiem.

Ir cilvēki, kas izturas pret ārkārtas pasākumiem vieglprātīgi. Esiet atbildīgi pret savu ģimeni, kaimiņiem, draugiem, kolēģiem un sabiedrību kopumā, jo tikai tā mēs varam apturēt šī vīrusa izplatību. Ja vīruss Latvijā negūs iespēju no viena upura doties uz citu, tad šī situācija izbeigsies ātrāk un mēs varēsim atsākt savas ierastās gaitas.

Pašvaldība veiks visas iespējamās darbības, lai nodrošinātu profilaktiskos pasākumus un drošību novadā. Vēlos pateikties tiem cilvēkiem, kuriem pašlaik jāpaliek savās darba vietās un kuri turpina strādāt. Īpaša pateicība AS “Balticovo” par operatīvo atbalstu dezinfekcijas līdzekļu sagādē.

Iecavas novada pašvaldības iestādes strādā, tādēļ, ja ir nepieciešama palīdzība, aicinu sazināties telefoniski vai e-pastā.

Saglabāsim mieru un sekosim aktuālajai informācijai, plašsaziņas līdzekļos, kā arī pašvaldības mājaslapā, sociālo mediju profilos un laikrakstā.

Juris Ludriķis
Iecavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks
Lapas informācija atjaunota:    19.03.2020