Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Sabiedrības pārstāvji iesnieguši 24 projektu pieteikumus

25.03.2020 0

23. marts bija pieteikumu iesniegšanas termiņš diviem sabiedrības projektu konkursiem, kuriem paredzēts Iecavas novada pašvaldības līdzfinansējums.

«Biedrību, nodibinājumu un tradicionālo reliģisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursā» saņemti 12 iesniegumi. Nevalstiskās organizācijas un draudzes iecerējušas veicināt iespējas brīvo laiku pavadīt saturīgi un radoši, izzinoši un izglītojoši. Tāpat plānots popularizēt veselīgu dzīvesveidu, sakopt vidi ēkās un ap tām, uzlabot Iecavas upes vides stāvokli, kā arī iegādāties dažādu aprīkojumu.

Kopējais pašvaldībai pieprasītais finansējums ir 16 220,20 EUR, novada budžetā plānotais - 15 000 EUR.

Atbilstīgi konkursa nolikumam divu nedēļu laikā pēc projektu dokumentu iesniegšanas beigu termiņa komisija pieņems lēmumus par izvēlētajiem pretendentiem. Savukārt divu nedēļu laikā pēc komisijas lēmuma pieņemšanas pretendenti rakstveidā tiks informēti par projekta atbalstīšanu vai noraidīšanu.

Arī konkursam «Iedzīvotāji veido savu vidi» šogad iesniegti 12 pieteikumi. Konkursa komisija pašlaik tos izskata, apsekošanu plānojot pēc 14. aprīļa.

Sabiedrības aktīvisti ieplānojuši vairāku dzīvojamo namu kāpņutelpu remontus, teritorijas sakārtošanas un labiekārtošanas darbus, kā arī aprīkojuma iegādi un tērpu darināšanu.  Iedzīvotāji savu ieceru realizēšanai no pašvaldības vēlas saņemt 12 868,22 EUR, bet šī gada budžetā ieplānoti 11 560 EUR.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    25.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
25 sep
Vakar notika konkursa @EnefLatvija apbalvošana. Nominācijā «Energoefektīvākā vienģimenes ēka Latvijā 2020» 2. viet… https://t.co/REyC0j7Ki2