Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Par Iecavas novada pašvaldības iestāžu darbu ārkārtējās situācijas laikā (Aktualizēts 15.05.2020.)

14.04.2020 0

Saistībā ar to, ka Ministru kabinets ir izsludinājis ārkārtējās situācijas pagarinājumu līdz šī gada 12. maijam 9.jūnijam, atgādinām iedzīvotājiem par to, kā šajā laikā tiek organizēts darbs Iecavas novada pašvaldības iestādēs. 

Pašvaldības administrācija, Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Pašvaldības pakalpojumi tiek nodrošināti neklātienes formā:

 • Iesniegumus un jautājumus sūtīt  e-pastā dome@iecava.lv vai zvanīt pa tālruni 63941301, 63941991.
 • Pie Iecavas novada pašvaldības administrācijas, Skolas ielā 4, ir izvietota urna, kurā var ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldības iestādēm;
 • Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastu vai sazvanoties;
 • Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama www.iecava.lv;  
 • No 18.maija Iecavas novada pašvaldības administrācijas kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.
 • Par pakalpojumu pieteikšanu elektroniski un, lai saņemtu konsultāciju, Iecavas novada iedzīvotāji var zvanīt pa tālruni 63974907 un rakstīt e-pastā iecava@pakalpojumucentri.lv.

 

Aicinām iedzīvotājus šajā laikā aktīvāk izmantot drošas saziņas iespēju – valsts pakalpojumus pieteikt un saņemt elektroniski (pamācība). Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrādzīvesvietas deklarēšanudažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Visus Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus var saņemt elektroniski VID elektroniskajā sistēmā, kā arī zvanot uz VID konsultatīvo tālruni 67120000 vai arī uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā «Sarakste ar VID».

 

Dzimtsarakstu nodaļa

Iecavas novada Dzimtsarakstu nodaļa bērna dzimšanas un personas miršanas fakta reģistrāciju un apliecību izsniegšanu veic pēc iepriekšējas sazināšanās pa tālr.63941773, e-pasts: dzimtsaraksti@iecava.lv. Citi pakalpojumi klātienē netiek sniegti.

 

Sociālais dienests

Sociālā dienesta speciālisti apmeklētājus pieņem, taču lūdz klientus būt piesardzīgiem, bez vajadzības institūciju neapmeklēt. Informāciju var saņemt telefoniski:

 • 26953224 (Zanda, Dina) - sociālās palīdzības organizatori
 • 26369786 (Ļuda, Ieva) - sociālie darbinieki ģimenēm ar bērniem
 • 29724335 (Anda, Dace) – sociālie darbinieki pārējām mērķa grupām.

Personām, kurām beidzies trūcīgās vai maznodrošinātās personas statuss, tas tiks pagarināts automātiski. Ieteicams personām, kurām šis statuss ir jāatjauno, sazināties ar Sociālo dienestu pa tālruni.

Pie Sociālā dienesta kabineta Nr. 115 ir novietota kastīte, kurā var ielikt iesniegumu vai cita veida informāciju (obligāti norādot savu telefona numuru); pie kastītes ir novietotas nepieciešamās veidlapas.

Asistentiem personām ar īpašām vajadzībām atskaites mēneša beigās savlaicīgi jāieliek kastītē vai aizlīmētā aploksnē jāsūta pa pastu (Sociālais dienests Dzirnavu ielā 1, Iecavā, Iecavas novadā, LV-3913).

Mobilā aprūpes grupa strādā parastajā režīmā, nepieciešamības gadījumā vadoties pēc situācijas.

 

Iecavas novada bāriņtiesa

Iecavas novada bāriņtiesa saziņu ar klientiem nodrošina attālināti, izņemot neatliekamus gadījumus, kad ir nepieciešams izbraukt uz vietas. Bāriņtiesa aicina izvērtēt iespēju notariālos pakalpojumus saņemt pēc 12.maija 9.jūnija.

Nepieciešamības gadījumos lūgums sazināties pa bāriņtiesas tālruņiem – 63942669; 63941886; 63941601; 27875053 vai 27876222, vai rakstīt e-pastā barintiesa@iecava.lv .

 

Bauskas novada Būvvalde 

Būvvalde līdz 12.maijam 9.jūnijam strādās attālināti. Būvniecības dokumentācijas iesniegšanai lūdzam izmantot www.bis.gov.lv un e-pastu buvvalde@bauska.lv . Iesniegumus Bauskas novada būvvaldei var ievietot pastkastē, kas atrodas Bauskā, Uzvaras ielā 1, 1.stāva foajē.

Saziņai:
Būvvaldes vadītāja Dace Putna, 29417140, dace.putna@bauska.lv
Arhitekte Elīna Arāja, 63923304, elina.araja@bauska.lv
Būvinspektors Kaspars Alksnītis, 27867182, kaspars.alksnitis@bauska.lv
Lietvede - BIS administratore Evita Hiršfelde , 27805229, evita.hirsfelde@bauska.lv

 

Izglītības iestādes

Lūdzam vecākus līdz 12.maijam 9.jūnijam nevest bērnus uz bērnudārzu un rast veidu, kā nodrošināt savu bērnu pieskatīšanu mājas apstākļos.  Lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, pirmsskolas izglītības iestādes pakalpojumu nodrošinās atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103  4.2. punktam, nodrošinot iestādēs dežūrgrupu/as ar ierobežotu bērnu skaitu.

Līdz 12.maijam 9.jūnijam tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti.

Līdz 12.maijam 9.jūnijam pārtrauktas visas kultūrizglītības un interešu izglītības programmu nodarbības un pasākumi (sacensības un mēģinājumi).

Iecavas novada sporta skola "Dartija" pēc grafika izglītības iestādes audzēkņiem organizēs treniņus Iecavas novada stadionā.

 

Kultūra, sports un atpūta

(13.05.2020.) Saistībā ar ārkārtējās situācijas ierobežojumu mazināšanu kultūras nama darbinieki plāno atsākt pasākumu organizēšanu, ievērojot drošības nosacījumus. Aicinām sekot līdzi aktuālai informācijai pašvaldības mājaslapā www.iecava.lv.

(15.05.2020.) Iecavas novada bibliotēkas no 18. maija, ievērojot sanitārā protokola prasības, atsāks lietotāju apkalpošanu, izsniedzot lasītāju iepriekš pieprasīto, rezervēto literatūru. Ārkārtējās situācijas laikā Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkas un Iecavas novada bērnu bibliotēkas darba laiks ir no plkst. 12.00 līdz 18.00.

Brīvpieeja grāmatu plauktiem netiks nodrošināta, grāmatas pēc lasītāju pieprasījuma krājumā sameklēs bibliotekārs. Drošības apsvērumu dēļ piekļuve datoriem, lasītavai un bērnu stūrītim Iecavas novada bērnu bibliotēkā pagaidām netiks atjaunota. Nepieciešamības gadījumā tiks veikti skenēšanas, kopēšanas un printēšanas darbi. Visās Iecavas novada bibliotēkās joprojām nenotiks nekādi publiskie pasākumi.

 

Individuālajiem sportotājiem pieejami Iecavas novada stadiona vieglatlētikas laukumi - grafiku periodam līdz 31.05. skatīt šeit.

 

Apmeklētājiem slēgts:

 • Iecavas novada pašvaldības iestādes “Iecavas novada Sociālais dienests” dienas centrs "Iecavnīca";
 • Iecavas Jauniešu centrs.

 

Pašvaldības kapitālsabiedrības

No 11.maija SIA «Iecavas siltums» maksājumu pieņemšanu un klientu apkalpošanu klātienē nodrošina. Rēķinu apmaksu par SIA «Iecavas siltums» pakalpojumiem var veikt arī, izmantojot internetbanku. Informācijai: abonentu daļa – 63941533, e-pasts: sia.iecavas.siltums@inbox.lv.

Rēķinu apmaksu par SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» pakalpojumiem var veikt izmantojot internetbanku, Iecavas pasta nodaļā vai veikalā «Maxima». Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties telefoniski vai elektroniski: 63942800 - klientu apkalpošanas speciāliste; 25508909 - atkritumu saimniecības vadītāja; e-pasts: rekini@iecavasdzks.lv.

Lapas informācija atjaunota:    15.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
Iepriecini savas dāmas Sieviešu dienā!❤️ https://t.co/z5nUk5ZJso