Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Noslēgusies iedzīvotāju aptauja

08.05.2020 0

No 23.aprīļa līdz 7.maijam notika Iecavas novada iedzīvotāju aptauja ar mērķi noskaidrot viedokli un pēc vajadzības pilnveidot projektā «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā» (Nr.9.2.4.2/16/I/038) piedāvātās aktivitātes.

Aptaujā bija aicināti piedalīties gan tie, kas kādā no aktivitātēm projekta īstenošanas laikā ir piedalījušies, gan tie, kuri to nav darījuši, bet vēlētos pastāstīt par savām vēlmēm un idejām.

Aptaujā piedalījās 71 respondents, lielākā daļa no tiem (42) bija vecumā no 31 līdz 50 gadiem.

Jautājumā «Kuras no projekta aktivitātēm Jūs vai Jūsu bērns esat apmeklējuši?» par populārākajām tika atzītas nūjošanas nodarbības, ūdens aerobikas nodarbības Bauskas peldbaseinā, vispārējās sagatavotības treniņi Iecavas stadionā, vienas dienas pārgājiens un laivošanas brauciens. Šie atbilžu varianti bija starp populārākajām arī jautājumā par to, kurās aktivitātēs iedzīvotāji labprāt piedalītos atkārtoti. 25 aptaujas dalībnieki atbildēja, ka nav piedalījušies nevienā projekta aktivitātē.

Izskanēja dažādi ieteikumi par to, kādus ar veselības veicināšanu un slimību profilaksi saistītus pasākumus iedzīvotāji labprāt apmeklētu nākotnē. Vairākkārtīgi tika minēti tiešsaistes semināri par veselīgu uzturu un psiholoģisko veselību, jogas nodarbības, velobraucieni, meistarklases par veģetāro un vegānisko uzturu, zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveidu. Tāpat vairāki respondenti uzsvēra, ka būtu jauki, ja vingrošanas nodarbības varētu organizēt arī brīvdienās.

Paldies ikvienam par dalību!

Diāna Goldmane
Lapas informācija atjaunota:    08.05.2020