Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde

19.05.2020 0

19. maijā deputāti strādāja Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēdē. Sēdē nepiedalījās deputāts Arnis Kancāns.

Deputāti iepazinās ar Iecavas novada Attīstības programmas 2013.-2019. gadam uzraudzības darba grupas sagatavoto Uzraudzības ziņojumu par 2019. gadu.

Pašvaldības iestādes «Iecavas novada Sociālais dienests» vadītāja Sigma Strautmale deputātus informēja par aktualitātēm iestādes darbā. Ņemot vērā, ka ārkārtējā situācija valstī ir pagarināta līdz 9. jūnijam, arī šomēnes pašvaldība piegādās pārtikas pakas maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri ir deklarēti Iecavas novadā un mācās novada pirmsskolas vai vispārējās izglītības iestādēs (no 1. līdz 9. klasei).

Ir aktualizējusies problēma par to, kur uzglabāt pārtikas un saimniecības preču pakas, kuras nodrošina Eiropas Atbalsta fonds un kuras līdz šim tika uzglabātas un Iecavas novada iedzīvotājiem dalītas Pestīšanas armijā. Pārtikas un veterinārais dienests neatļauj paku uzglabāšanu esošajās telpās, tādēļ pašlaik iedzīvotāji tās var saņemt Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komitejā. S.Strautmale norāda, ka tas nav labākais un iedzīvotājiem ērtākais risinājums un pašvaldībai būtu jādomā par piemērotu uzglabāšanas telpu piemeklēšanu Iecavā.

Pašvaldības aģentūras «Iecavas veselības centrs» direktors Sandris Kaidaks pastāstīja, ka šonedēļ darbu atsāks dienas stacionārs un iestādes speciālisti pakāpeniski atsāk darbu ierastajā režīmā. Joprojām ir jābūt piesardzīgiem un drošības noteikumi jāievēro, bet pakalpojumus klātienē iedzīvotāji var saņemt.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    19.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
01 jūn
No 1. 06. līdz 30. 09., iedzīvotāji ir aicināti piedalīties akcijā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!». Tie, kuri būs izp… https://t.co/884UFu3CuE