Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēdzies Iecavas velo–foto seriāla 1. posms

26.05.2020 0

Šogad, ņemot vērā esošo ārkārtas situāciju pasaulē, valstī un novadā, starp divām izvēlēm - atcelt vai pielāgoties - mēs izvēlējamies otro, jo atcelt varēs jebkurā brīdī.

Noslēdzies Iecavas velo–foto seriāla 1. posms
FOTO: Sandra Upelniece

Ievērojot epidemiologu noteiktos drošības noteikumus, dalībnieku komandas tika sadalītas trīs starta grupās, katrai grupai nosakot precīzu laiku dalībai pasākumā. Stāvlaukums pie Jauniešu centra tika sadalīts sektoros, lai nodrošinātu savstarpējo divu metru distanci starp dalībniekiem. Sestdienas, 23. maija, pasākumā elektroniski savu dalību bija pieteikušas 22 komandas, no kurām oficiāli startēja 21 - astoņas ģimenes un 13 azartiskajā/jauktajā grupā, kurā šoreiz varēja startēt arī individuālie dalībnieki.

Dalībnieku galvenais uzdevums – pārvietojoties pa Iecavas ielām un takām brīvi izvēlētā secībā, jāatrod objekti, kas gandrīz visi tika atzīmēti kartē, un pēc attēliem foto lapās jānosaka, pie kuriem no tiem ir jāfotografējas. Tika doti arī papildu uzdevumi, kuri nebija atzīmēti kartē, tādējādi pārbaudot dalībnieku acīgumu, attapību vai Iecavas pazīšanu, protams, neizslēdzot arī vienkārši veiksmes faktoru. Slēptā kontrolpunkta atrašanai bija jāatrod noteikti objekti un jāizpilda ģeometrisks papilduzdevums.

Posma kontrollaiks bija 2 stundas, daļa objektu kā vienmēr atradās ārpus Iecavas, lai veiklākiem pedāļu minējiem būtu, kur ieskrieties! J Posma maksimālais punktu skaits bija 115 punkti.

Šoreiz savu pieredzi un ātrumu nodemonstrēja individuālā dalībniece no komandas ″.″ Marija Baranovska, kura regulāri piedalās dažādos Latvijas orientēšanās pasākumos. Viņas kontā 105 punkti un uzvara azartiskajā grupā. 2. vietā ar 87 punktiem ierindojās komanda «MIEGAINĀS PŪCES» (Gunita Haļitova, Mihails Haļitovs), un pjedestāla 3. vietas pakāpiens šoreiz tika komandai «Nečīksti» (Beatrise Krūmiņa, Mareks Andersons) ar 84 punktiem.

Ģimenes grupas uzvaras laurus ar 91 punktu kārtējo reizi plūca Iecavas pazinēji jeb komanda «4 kā 1» (Evija, Andrejs, Katrīna un Roberts Poļakovi), 2. vietā ar 78 punktiem ierindojās komanda «Asie pipari» (Verners Rinkovičs, Adrians Rinkovičs, Jānis Eglītis) un 3.vieta, veiksmīgi savācot  66 punktus, tika komandai «Konfektes» (Agnese Pujate, Anete Pujate, Paula Motivane).

Pateicamies par dalību, apsveicam uzvarētājus un tiekamies nākamajā posmā – 10.jūlijā.

 

1.posma rezultāti:

.

Ivars Jurbergs
Iecavas novada pašvaldības administrācijas veselības veicināšanas koordinētājs
Lapas informācija atjaunota:    26.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn