Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pagrabi un lodžijas jāatbrīvo no mantām

29.05.2020 0

Tirgus ielas 5 iedzīvotāji ir nobalsojuši PAR renovāciju, un drīzumā tiks uzsākti renovācijas darbi.

Tādēļ aicinām dzīvokļu īpašniekus, kuri izmanto pagraba telpas, līdz 10.06.2020. atbrīvot tās no savām mantām, pirms pagrabs un citas koplietošanas telpas tiek pārvērstas par būvlaukumu, jo, pamatojoties uz noslēgto līgumu, ir jānodrošina piekļuve būvniekam pie ēkas inženierkomunikācijām/ēkas nesošajām konstrukcijām, kuras tiks pakļautas renovācijas darbiem.

Renovācijas laikā tiks atvērts katrs pagraba nodalījums, tādēļ ne SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība», ne būvnieki no SIA «PRO DEV» neuzņemsies atbildību par atstātajām mantām. Papildus aicinām dzīvokļu īpašniekus savus atbrīvotos pagraba nodalījumus nomarķēt un informēt par to ēkas apsaimniekotāju, lai renovācijas laikā varētu sakārtot pagraba telpas atbilstoši ugundrošības noteikumiem. Par marķējumu var informēt, rakstot e-pastā uz adresi info@iecavasdzks.lv, norādot kontaktinformāciju, dzīvokļa numuru un marķējumu, kāds izmantots.

Informējam, ka arī lodžijas ir jāatbrīvo no mantām, lai būvnieki varētu veikt paredzētos darbus.

Marta Akermane-Šimiņa
SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    29.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn