Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Vēl šomēnes var pieteikties jaundzimušo sveikšanas pasākumam

01.06.2020 0

Vēl līdz 30. jūnijam pašvaldības administrācijas Dzimtsarakstu nodaļā tiek gaidīti pieteikumi Iecavas novada jaundzimušo sveikšanas pasākumam. Tajā sveiks bērnus, kas dzimuši laikā no iepriekšējā gada 1. jūnija līdz šī gada 1. jūnijam ieskaitot.

Pašlaik tiek plānots, ka Ģimenes dienas un jaundzimušo sveikšanas pasākums notiks 22. augustā, taču datums vēl var mainīties. Ielūgumi ģimenēm tiks izsūtīti ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma. Informācija par pasākuma laiku un vietu tiks norādīta ielūgumā, kā arī publicēta pašvaldības mājaslapā www.iecava.lv un laikrakstā «Iecavas Ziņas».

Jaundzimušo sveikšanas pasākumam var pieteikties Iecavas novadā dzīvojošās ģimenes, kurās ir piedzimis viens vai vairāki mazuļi, kuras adoptējušas vienu vai vairākus mazuļus, vai kuras nodibinājušas aizbildnību par vienu vai vairākiem mazuļiem.

Minētām ģimenēm ir tiesības pieteikties pasākumam, ja mazulis ir dzimis laikā no iepriekšējā gada 1. jūnija līdz šī gada 1. jūnijam ieskaitot, vismaz viens no vecākiem ir deklarējis dzīvesvietu Iecavas novadā ne mazāk kā sešus mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām un jaundzimušajam pirmā un pašreizējā deklarētā dzīvesvieta ir Iecavas novadā.

Pieteikuma veidlapa

Nolikums

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    01.06.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn