Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Izglītības jomas laureātiem piešķirtas naudas balvas

02.06.2020 0

Katra mācību gada beigās pašvaldība sveic izglītības jomas laureātus. Šogad, valstī spēkā esošo ierobežojumu dēļ, svinīgais pasākums nenotika, bet naudas balvas par gūtajiem panākumiem skolēniem un viņu pedagogiem tika piešķirtas.

Šoreiz naudas balvu saņēma 38 skolēni, 34 pedagogi, 15 komandas un 22 Iecavas Mūzikas un mākslas skolas un vispārējās izglītības iestāžu absolventi. Izglītojamiem un viņu pedagogiem piešķirti 5 685 eiro, kas ir par pusi mazāk nekā pērn. Tas skaidrojams ar to, ka 2019./2020. mācību gadā daudzas ieplānotās olimpiādes un konkursi nenotika un uz 2021. gadu tika pārcelti XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kuriem daudzi gatavojās un bija gatavi uzrādīt labus rezultātus skatēs.

Četriem Iecavas vidusskolas absolventiem vidējais gada vērtējums ir 9 balles un vairāk: Līvai Vasiļjevai (9.b) – 9,44, Līvai Bogdanovičai (9.a) – 9,38, Jēkabam Mārim Šustam (9.a) – 9,31, Katrīnai Jūlijai Casno (9.a) – 9,25.

Vairāki audzēkņi mācību gada laikā paspēja piedalīties un gūt labus panākumus pat vairākās olimpiādēs: Oto Filipsons (12.a) – sešās, Jānis Casno (9.a) – piecās, Arnolds Hivričs (12.a) un Renāte Estere Liepiņa (11.a) – četrās, Laura Bogdanoviča (12.a) un Līva Vasiļjeva (9.b) – trijās olimpiādēs.

«Ir aizvadīts vēl viens mācību gads, tiesa, nedaudz citādāks, nekā ierasts, jo klāt nāca izaicinājums – attālinātā mācīšanās. Katra jauna pieredze mūs pilnveido un bagātina, un ikviena cilvēka vislielākā vērtība ir viņš pats. Katrs varēja pārbaudīt savas mācīšanās prasmes un sagaidīt vasaru ar gandarījumu par paveikto un jaunatklāto. Jūs, skolēni, varat būt lepni par saviem sasniegumiem un izcīnītajām uzvarām. Arī skolotāji un vecāki - vai var būt jaukāki brīži par tiem, kad visiem kopā izdodas sajust lepnumu un prieku, kas dzirkstī bērnu acīs? Paldies visiem par kopā labi padarītu darbu šajā mācību gadā! Jauku un saulainu vasaru!» novēl Iecavas novada pašvaldības administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja.

Pateicības rakstus par gūtajiem panākumiem daļa izglītības jomas laureātu saņēma brīdī, kad tika izsniegtas liecības, absolventi tos saņems izlaiduma dienā, bet pedagogi un komandas – augustā, kad notiks ikgadējā novada izglītības darbinieku konference.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    02.06.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn