Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pašvaldības policiju sveic pirmajā jubilejā

01.07.2020 0

1.jūlijs Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļai ir svētku diena, jo tieši šajā datumā pirms gada tā uzsāka darbu Iecavas novadā.

Pašvaldības policiju sveic pirmajā jubilejā
FOTO: Diāna Goldmane

Policijas darbiniekus uzrunāja Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks: «Izsaku pateicību no deputātu, pašvaldības darbinieku un arī iedzīvotāju puses. Pateicību par to, ka esat ar mums, esat cilvēcīgi, aktīvi veicat preventīvo darbu, uzreiz nesodāt, palīdzat sakārtot jomas, kurām agrāk nebijām pievērsuši lielu uzmanību. Liels paldies par darbu!»

Pateicībā par gada laikā paveikto Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļai dāvināja svētku kliņģeri, bet Reģionālās pašvaldības policijas priekšniekam Mārim Bomiņam - piemiņas velti ar Iecavas novada simboliku.

«Jebkura sadarbība, kuru dibinām, ir satraucoša un izaicinoša. Jāsaka «paldies» ikvienam Iecavas novada nodaļas darbiniekam, jo viņi ir visa pamats un balsts,» uzsver M.Bomiņš. «Gada laikā ir aktualizētas problēmas un meklēti risinājumi. Turpinām mācīties, skatīt, ko vēl varam uzlabot. Darbs visu laiku turpinās, jāprot pielāgoties dažādām situācijām un pārmaiņām. Esmu pārliecināts, ka bez labiem darbiniekiem daudz kas nenotiktu un neuzlabotos, jo viņi ir tie, kuri tieši komunicē ar iedzīvotājiem.»

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks domes priekšsēdētājam pasniedza dāvanu – steku, kurš agrāk piederēja Ķekavas un Iecavas apvienotās municipālās policijas Iecavas iecirknim. «Šī ir lieta, kas simbolizē pagātni, spēku un pārākumu, taču ceru, ka mūsdienās tas vairs nebūs jāizmanto. Laiki mainās, ejam tam līdzi un strādājam ar citiem palīglīdzekļiem,» tā M.Bomiņš.

Laika posmā no 2019. gada 1. jūlija līdz 2020. gada 24. jūnijam Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļā ir saņemti 1864 izsaukumi, visbiežāk tie saistīti ar alkohola lietošanu sabiedriskās vietās un atrašanos alkohola reibumā, dažāda veida konfliktiem un klaiņojošiem dzīvniekiem.

Tāpat ir bijušas situācijas, kad policijas darbinieki ir, piemēram, nogādājuši mājās personas, kuras nav bijušas spējīgas pārvietoties vai orientēties apkārtējā vidē, palīdzējuši atrast dzīvesvietu cilvēkiem, kuri bija nomaldījušies, lasījuši lekcijas un veikuši pārrunas Iecavas novada izglītības iestādēs.

«Kad man piedāvāja strādāt Iecavas novadā, piekritu ar divējādām sajūtām. Biju iestrādājies Ikšķilē, zināju, ka Iecavā darba būs daudz. Piedaloties jaunās nodaļas darbinieku atlases procesā, redzēju, ka mums būs laba un profesionāla komanda. Un tā tas arī ir. Darbinieki strādā, mācās, ir saprotoši, nebaidās kļūdīties. Paldies pašvaldībai par uzticēšanos un atsaucību. Sadarbība starp mums ir izveidojusies ļoti laba, jo nereti jautājumus var atrisināt pat dažu minūšu laikā,» noslēgumā piebilda Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļas vadītājs Gundars Dzenis.

Diāna Goldmane
Lapas informācija atjaunota:    01.07.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV