Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Piedalies spēlē «Pilsētas ABC»!

03.07.2020 0

Drossinternets.lv ir radījis aizraujošu tiešsaistes spēli «Pilsētas ABC», ko var spēlēt ikviens: gan tie, kuri izmanto vasaru, lai apceļotu Latviju, gan arī pilsētās dzīvojošie, lai pārbaudītu, cik labi pazīst savu pilsētu.

Spēlē doti 33 patiesi un nepatiesi apgalvojumi par pilsētu, un spēlētāja uzdevums ir izvērtēt šos apgalvojumus. Pašlaik spēlē ir pieejami fakti un sagatavoti jautājumi par 12 Latvijas pilsētām: Krāslavu, Iecavu, Balviem, Talsiem, Ventspili, Liepāju, Valmieru, Bausku, Daugavpili, Rēzekni, Saldu un Kuldīgu. 

«Pilsētas ABC» ideju izstrādājuši un saturu veidojuši Drossinternets.lv un Drošāka interneta vēstneši, kas ikdienā ir pedagogi, bibliotekāri un jauniešu centru darbinieki, bet savu iespēju robežās palīdz Drossinternets.lv izglītot bērnus un jauniešus par drošu, atbildīgu un jēgpilnu interneta lietošanu.

Drossinternets.lv aicina spēlēt «Pilsētas ABC» līdz š. g. 29. septembrim. Starp visiem pareizo atbilžu iesniedzējiem 30. septembrī tiks izlozēti 30 balvu saņēmēji.

Paldies Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkai un Andrim Kopeikam par sagatavotajiem jautājumiem par Iecavu.

Spēle pieejama šeit.

Lilita Gārbena
Drošāka interneta vēstnese
Lapas informācija atjaunota:    03.07.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 aug
Šodien Iecavu apmeklē pašvaldību izpilddirektori no visas Latvijas! Dienas pirmajā daļā notiek Pašvaldību savienība… https://t.co/ZZYdOZuq0o