Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Jauniešu centra vadītājai pasniegts Goda raksts

06.07.2020 0

Piektdien, 3. jūlijā, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks pasniedza pašvaldības Goda rakstu Iecavas Jauniešu centra vadītājai Ilzei Skapstai. Todien Ilze ne tikai saņēma ziedus un apsveikumus savā dzimšanas dienā, bet arī atvadījās no šīs darbavietas.

 

Jauniešu centra vadītājai pasniegts Goda raksts
FOTO: Beata Logina

Novada dome Goda rakstu I. Skapstai piešķīrusi par nozīmīgu ieguldījumu Iecavas novada jaunatnes politikas veidošanā un jaunatnes izglītošanā un novada tēla popularizēšanu. Kopš 2016. gada, strādājot Iecavas Jauniešu centrā, Ilze gan bijusi jauniešu līdere, gan organizējusi dažādus pasākumus un ar savu aktivitāti veicinājusi Iecavas novada attīstību kopumā.   

 

Darbu Jauniešu centrā Ilze uzsāka bez pieredzes jaunatnes jomā, taču regulāra profesionālā pilnveide ir sekmējusi jauniešu darba plānveida aktivizēšanu. Iegūtās zināšanas viņa nekavējoties realizējusi ikdienas darbā. Sveicot Ilzi, kolēģi atzina, ka viņa strādājusi ar degsmi un bieži izdarījusi vairāk, nekā no viņas prasīts. Tāda  enerģija būtu nepieciešama ne tikai darbā ar jaunatni, bet arī citās nozarēs.

 

Ilze ir pieņēmusi izaicinājumu mainīt nodarbošanos un, iespējams, uzsākt individuālu biznesu. Turpmāk Iecavas Jauniešu centru vadīs līdzšinējā jaunatnes lietu speciāliste Sandra Upelniece, savukārt jaunatnes lietu speciālista pienākumus veiks Diāna Goldmane.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    03.07.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 aug
Šodien Iecavu apmeklē pašvaldību izpilddirektori no visas Latvijas! Dienas pirmajā daļā notiek Pašvaldību savienība… https://t.co/ZZYdOZuq0o