Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēdzies Iecavas velo-foto orientēšanās seriāla 2. posms

14.07.2020 0

Piektdienas, 10. jūlija, vakara pasākumā piedalījās 16 komandas – 6 ģimenes un 10 azartiskajā/jauktajā grupā, kurā startēja arī individuālie dalībnieki.

Noslēdzies Iecavas velo-foto orientēšanās seriāla 2. posms
FOTO: Diāna Goldmane

Azartiskajā grupā pārliecinoši uzvaras laurus ar 118 punktiem plūca komanda «Jāpaspēj!» (Andris Dreimanis, Marija Baranovska), 2. vietā ar 97 punktiem ierindojās komanda «nečīksti» (Beatrise Krūmiņa, Mareks Andersons), bet 3. vieta, savācot 89 punktus, tika individuālajam dalībniekam no komandas «Ahhhhhh» Arvīdam Bugoveckim.  

Ģimenes grupā uzvarētāja tituls atkal tika komandai «4 kā 1» (Evija, Andrejs, Katrīna un Roberts Poļakovi), kuri savāca 88 punktus, 2. vietā ar 78 punktiem ierindojās komanda «Veiklie ripotāji» (Gunta, Rauls un Samanta Roziņi), bet 3. vietu, savācot 77 punktus, izcīnīja komanda «Asie pipari» (Verners Rinkovičs, Zane Cera, Adrians Rinkovičs, Jānis Eglītis).

 

 

 

 

 

 

 

Posma kontrollaiks bija 2 stundas, daļa objektu kā vienmēr atradās ārpus Iecavas. Maksimālais iegūstamais punktu skaits bija 127.

Dalībnieku galvenais uzdevums – pārvietojoties pa Iecavas ielām un takām brīvi izvēlētā secībā, jāatrod objekti, kas gandrīz visi tika atzīmēti kartē, un pēc attēliem foto lapās jānosaka, pie kuriem no tiem ir jāfotografējas. Tika doti arī papildu uzdevumi, kuri nebija atzīmēti kartē, tādējādi pārbaudot dalībnieku acīgumu, attapību vai Iecavas pazīšanu. Slēptā kontrolpunkta atrašanai bija jāatrod noteikti objekti un jāizpilda ģeometrisks papilduzdevums. Tāpat, lai iegūtu papildpunktus, dalībniekiem bija jānofotografējas piecās autobusu pieturvietās, kuru atrašanās vieta nebija atzīmēta kartē.

Paldies par dalību, uz tikšanos Iecavas velo-foto orientēšanās sacensību trešajā, noslēdzošajā, posmā – 29. augustā!

Fotogalerija:
Ivars Jurbergs
Iecavas novada pašvaldības administrācijas veselības veicināšanas koordinētājs
Lapas informācija atjaunota:    14.07.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 aug
Šodien Iecavu apmeklē pašvaldību izpilddirektori no visas Latvijas! Dienas pirmajā daļā notiek Pašvaldību savienība… https://t.co/ZZYdOZuq0o