Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Vēlas veicināt mazā biznesa attīstību

06.08.2020 0

6. augustā Iecavas novadā viesojas Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss (H.E. Mr Kevin Rex) un Kanādas Tirdzniecības palātas Latvijā pārstāvji.

Vēlas veicināt mazā biznesa attīstību
FOTO: A. Kļaveniece

Foto: (no kreisās) Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, Kanādas tirdzniecības kameras Latvijā priekšsēdis Edvīns Kalviņš

No rīta delegācija Iecavas kultūras namā tikās ar Iecavas novada domes priekšsēdētāju Aivaru Mačeku, izpilddirektora vietnieku Normundu Vāveru un Finanšu nodaļas vadītāju Indru Latvieti. Tikšanās laikā viesi tika iepazīstināti ar Iecavas novada ekonomiskajiem rādītājiem, uzņēmējdarbības aktualitātēm un pašvaldības nākotnes plāniem. Pēc nelielas prezentācijas par Iecavas novadu, viesi uzdeva sev interesējušos jautājumus.

Vēstnieks Kevins Rekss, kurš amatā stājies 2018. gadā, pauda, lai iepazītos ar Latvijas pilsētu un novadu aktualitātēm, reģionālajās vizītēs dodas regulāri. 

«Latvijā ir Kanādas «Bombardier» lidmašīnas un NATO karavīri, bet mēs esam šeit, lai veicinātu mazā biznesa attīstību,» savā uzrunā sacīja Edvīns Kalviņš, Kanādas tirdzniecības kameras Latvijā priekšsēdis. «Mazais bizness ir gan Kanādas, gan Latvijas stūrakmens, tādēļ mums būtu jācenšas tos abus salikt kopā. Diemžēl līdz šim sadarbība nav īpaši labi sekmējusies, jo arvien pa vidu ir kāds, kurš grib nopelnīt lielu komisijas maksu. Taču mēs esam šeit, lai prezentētu, ka mēs, Kanādas Tirdzniecības kamera, eksistējam un vēlamies strādāt ar jūsu uzņēmējiem, un mūsu mērķis ir veidot stratēģiskās partnerības starp Kanādu un Latviju.»

Dienas otrajā daļā viesi apmeklē novada uzņēmumus: olu un olu produktu ražotāju AS «Balticovo», SIA «Vizulo», kas nodarbojas ar LED gaismekļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību, SIA «Aisis», kura pamatdarbība ir nerūsējošā tērauda iekārtu un tvertņu projektēšana un izgatavošana, mēbeļu ražošanas uzņēmumu SIA «Spals» un sporta klubu «Drostalas», kas ir Kanādas Tirdzniecības palātas Latvijā biedrs.

Vizītes laikā kultūras namā atklāta Kanādas vēstniecības Latvijā veidotā ceļojošā fotogrāfiju izstāde «Kanādas ainavas», kas būs apskatāma divas nedēļas.

Vairāk par tikšanos un interviju ar Kanādas vēstnieku Latvijā Kevinu Reksu varēs lasīt nākamās nedēļas laikrakstā «Iecavas Ziņas».

 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    06.08.2020
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m