Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina pieteikt kandidātus apbalvojumiem

01.09.2020 0

Iecavas novada dome līdz 20. septembrim aicina izvirzīt pretendentus pašvaldības apbalvojumiem - «Iecavas Goda pilsonis» un «Iecavas Gada cilvēks».

Iecavas novada pašvaldības apbalvojumu nolikums nosaka, ka goda nosaukums «Iecavas novada Goda pilsonis» ir apbalvojums par izciliem un ilgstošiem nopelniem Iecavas novada labā, kas var izpausties kā ieguldījums valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, sporta, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā jomā vai uzņēmējdarbībā.
 
Goda nosaukums «Iecavas Gada cilvēks» ir apbalvojums par atsevišķu izcilu darbu iepriekšējā gada laikā vai par ilgstošu, priekšzīmīgu un panākumiem bagātu darbību, nopelniem ilgākā laika posmā novada attīstībā, saimnieciskajā, sabiedriskajā darbībā vai citā novadam nozīmīgā jomā.
 
Vairāk par apbalvojumiem, kandidātu ierosināšanu, izvērtēšanu un apbalvojumu piešķiršanas kārtību lasi Iecavas novada pašvaldības apbalvojumu nolikumā.
 
Aizpildītu pieteikuma veidlapu var 
• iesniegt klātienē Iecavas novada pašvaldības administrācijā,
• nosūtīt pa pastu uz adresi Skolas iela 4-40, Iecava, Iecavas nov., LV-3913,
• nosūtīt elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu dome@iecava.lv.
 
Ierosinājumu izvērtēšanu veic Izglītības, kultūras un sporta komiteja. Lēmumu par apbalvošanu pieņem novada domes sēdē. Apbalvojumu saņēmējus suminās Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā pasākumā.
 
 
Lapas informācija atjaunota:    01.09.2020