Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Bērnudārzā «Dartija» noslēgušies teritorijas labiekārtošanas darbi

24.09.2020 0

23. septembris pirmsskolas izglītības iestādē «Dartija» bija trīskārša svētku diena. 

Bērnudārzā «Dartija» noslēgušies teritorijas labiekārtošanas darbi

Pirmkārt, noslēgusies divus gadus ilgusī teritorijas labiekārtošana. Otrkārt, 18. maijā bija iestādes 55 gadu jubileja, bet plašas svinības nācās izlaist Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ, tādēļ dzimšanas dienas dāvana - labiekārtotā teritorija bērnu ārā aktivitātēm - tika atvērta šajā dienā. Treškārt, bērnudārzam jau desmito reizi piešķirts Ekoskolu zaļais karogs.

Svinībās piedalījās gan bērnudārza saime, gan uzaicinātie viesi, proti, domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, pašvaldības Izglītības nodaļas darbinieces Vija Ieleja un Sanita Reinsone un būvnieku pārstāvji, ar kuriem šo gadu laikā veidojusies laba sadarbība.

Pirmsskolas izglītības iestādes «Dartija» teritorijas labiekārtošanu uzsāka 2019. gadā, darbi tika sadalīti divās kārtās. Labiekārtošanas projekta ietvaros atjaunotas un no jauna uzbūvētas nojumes, drošām rotaļām to priekšpusē ierīkots gumijas segums, visiem namiņiem pievilkta elektrība un ierīkots apgaismojums. Rotaļu laukumā ierīkotas desmit jaunas rotaļu iekārtas, atjaunots esošais bruģa klājums un izbūvēti arī jauni bruģa seguma celiņi.

 

Saskaņā ar atklāta konkursa rezultātiem darbus veica SIA «Smart Energy». Kopējā līgumcena par darbu izpildi ir 194 877,43 eiro bez PVN par 1. būvniecības kārtu un 144 660,29 eiro bez PVN par 2. kārtu. 

Iestādes vadītāja Irīna Freimane neslēpj gandarījumu par paveikto. Prieks, ka namiņos pēc to atjaunošanas ir ierīkota elektrība, tas ļaus bērniem uzturēties svaigā gaisā arī tumšajos rudens vakaros. Bērni atzina, ka visjautrāk un interesantāk mācīties un rotaļāties ir tieši laukā. Tagad mazie «Dartijas» audzēkņi silto laiku āra nodarbībām varēs izmantot maksimāli.

 

Fotogalerija:
Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    24.09.2020
TWITTER
Iecavas novads
28 okt
⭐️Lai iemirdzas jaunas zvaigznes! Konkurss jauniešiem «Iecavas novada Gada jaunietis» atgriežas. ⭐️Vairāk lasi… https://t.co/Hy2ykAKWOm