Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Notikusi Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde

20.10.2020 0

20. oktobrī deputāti strādāja kārtējā Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēdē, kurā nepiedalījās Arnis Kancāns.

Uz sēdi bija uzaicināti dienas centra “Iecavnīca” darbinieki - vadītājs Ģirts Majors un sociālā darbiniece Ilva Vansoviča. Viņi deputātiem stāstīja par aktualitātēm dienas centra darbā.

Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ šogad iestādes apmeklējumu skaits ir sarucis, taču, ņemot vērā piesardzību un drošības noteikumus, arvien notiek senioru dāmu grupas “Kamenes” un kungu grupas “Doma” tikšanās, piektdienās pulcējas cilvēki ar īpašām vajadzībām, notiek darbs ar bērniem un jauniešiem. Dienas centrā regulāri tiek organizētas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, vieslektoru lekcijas, notiek izglītojoši pasākumi, piemēram, nākamnedēļ sadarbībā ar pirmsskolas izglītības iestādi “Dartija” sāksies nodarbību cikls ģimenēm, kurās aug bērni ar uzvedības problēmām, programmā “STOP 4-7”.  “Iecavnīca” labprāt piedalās arī dažādos radošos projektos, piemēram, “Kamenes” iesaistījušās Lielā Augšdaugavas musturdeķa darināšanā. Tā rezultātā no Iecavas uz Naujenes Novadpētniecības muzeju tika aizvests vairāk nekā 17 metrus garš musturdeķis.

Kā ierasts, novada Sociālā dienesta vadītāja Sigma Strautmale deputātus informēja par aktualitātēm iestādes darbā. Pamatojoties uz šī gada budžeta izpildi, tapis sociālā budžeta projekts 2021. gadam, kuru dienesta vadītāja prezentēja komitejas deputātiem. 

 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    20.10.2020